Diumenge, 8 de juliol de 2001 
VIII Cursa Ultrafons Andorra 2000 - 15 Km
Campionat Andorra - 10 Km

10:00 hores - sortida: Burger King
arribada dels 15 Km.: la Comella, 10 Km.: Estadi Comunal
Cronometratge Oficial Cronometratge exacte
Classificació cursa de 15 Km.

  Lloc   Nom i cognoms                    T.Oficial  Km.10  Sx Lloc cat  Club                          
     1 YOINES MUSTAFA                      00:52:39 00:31:06        1 A INTEGRA T2 L'HOSPITALET        
     2 ANTONI BERNARDO                     00:55:17 00:32:47        2 A C.A. VALLS D'ANDORRA           
     3 EBEBEREHIM DECHMENY                 00:56:07 00:32:47        1 B FILA DOMINGO CATALAN           
     4 ALFONSO LOPEZ PERA                  00:58:50 00:34:37        3 A C.A.A.DOVAL ANDORRA            
     5 JORDI MONSERRATE                    00:59:46 00:36:11        4 A                                
     6 CARLES FONT PUIG                    01:02:08 00:36:30        2 B C.A. VALLS D'ANDORRA           
     7 JACINTO MARTINEZ                    01:03:21 00:37:26        3 B                                
     8 FRANCESC JOVE RIART                 01:05:10 00:38:06        5 A C.A.A.DOVAL ANDORRA            
     9 JOSE MANUEL MIRANDA DA SILVA        01:05:25 00:39:22        4 B C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    10 FRANCESC MUNOZ GUIRAU               01:06:15 00:39:27        5 B                                
    11 FCO.  JAVIE GALLEGO                 01:06:36 00:39:28        6 B                                
    12 ANTONIO BERNAL                      01:07:52 00:38:44        7 B U. A. RUBI                     
    13 VICTOR LEMA MOUZO                   01:08:22 00:39:22        6 A                                
    14 JORDI MAGDALENO                     01:08:22 00:41:15        7 A C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    15 GERARD MADURELL ROSICH              01:08:46 00:41:39        8 A ATLETIC ESPLUGUI               
    16 FRANCISCO JOVE MARCH                01:09:07 00:39:38        8 B                                
    17 PERE VIUDEZ SEGOVIA                 01:09:10 00:41:36        9 A FACVAC                         
    18 JOAN COMAS ORIOL                    01:09:33 00:39:59        9 B                                
    19 STEPHANIE JIMINEZ                   01:09:55 00:41:36 F      1 W C.A. VALLS D'ANDORRA           
    20 ALBERT NOVELL CASADESUS             01:09:57 00:41:38       10 B ALMACELLES ATLETICA G.E.       
    21 JORGE VARGAS GARCIA                 01:10:22 00:41:28        1 C C.A. VILADECABALLS             
    22 FRANCISCO LARRULL CASAS             01:10:48 00:41:39       10 A ALMACELLES ATLETICA G.E.       
    23 FRANCISCO PALACIOS                  01:11:12 00:41:18        1 D                                
    24 MARTA FIGUERAS MARIMON              01:12:03 00:41:35 F      2 W FACVAC                         
    25 MIQUEL SANCHEZ                      01:13:44 00:41:43       11 B                                
    26 CARLOS RODRIGUEZ DE HARO            01:14:03 00:45:11       12 B                                
    27 PEDRO DIAZ PEREZ                    01:14:23 00:44:06       11 A C.A. OLESA                     
    28 RAMON ARMENGOL                      01:14:57 00:41:36       12 A                                
    29 MANEL RODRIGUES                     01:15:34 00:44:03        2 D C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    30 JOSEP JOVE MARCH                    01:18:25 00:45:10       13 A C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    31 RAMON BERRUEZO                      01:18:39 00:46:15        2 C                                
    32 VICTOR DOMINGUEZ                    01:18:41 00:43:33       14 A                                
    33 FCO JOSE MOLINA   ZANON             01:18:52 00:44:05       13 B                                
    34 JOSEP SUAREZ LOPEZ                  01:19:20 00:47:07       15 A C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    35 ALAN MANCHADO                       01:19:28 00:48:10       16 A                                
    36 PASCUAL MESA BATISTA                01:19:33 00:43:52       17 A C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    37 MANEL BROSED URBANO                 01:19:55 00:46:41       14 B ALMACELLES ATLETICA G.E.       
    38 CARLES CAMARASA GRAU                01:20:34 00:48:11       18 A C.A. DOMINIQUES-PRYCA          
    39 JOSEP ROBLES SANCHEZ                01:21:33 00:46:25       15 B PUNTALS DE NAVAS               
    40 RAMON SOLANICH BURSALS              01:22:02 00:47:35        3 C PUNTALS DE NAVAS               
    41 EMILIO AYALA CALVO                  01:23:45 00:48:19        4 C                                
    42 ENRIQUE RUBIA ECHEVASTE             01:24:49 00:51:56       16 B C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    43 NESTOR GALINDO NEGRO                01:25:43 00:47:39       19 A ALMACELLES ATLETICA G.E.       
    44 JOSEP MARIA MORLANS                 01:26:19 00:47:56        5 C                                
    45 JOAN MORLANS                        01:26:19 00:44:44        6 C                                
    46 SANTI GARCIA DOMINGUEZ              01:26:41 00:49:31       17 B                                
    47 JOAN LLUIS ROGE TARTARINI           01:27:00 00:50:47       20 A                                
    48 JORDI ROYO LOZANO                   01:27:01 00:50:48       21 A                                
    49 LUIS ENRIQU RAMOS FERRERA           01:27:25 00:47:14       22 A                                
    50 JUAN CARLOS MEDINA                  01:28:50 00:49:13       18 B                                
    51 CRISTINA BRES CASALS                01:29:27 00:51:16 F      3 W C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    52 ANTONIO MARTINEZ MOYA               01:30:54 00:53:03       19 B C.A. VALLS D'ANDORRA           
    53 DOLORS ROURE                        01:31:36 00:52:30 F      4 W                                
    54 JOAN RAMON BUIXADERA                01:32:43 00:52:31       20 B C.A. DOMINIQUES-PRYCA          
    55 ANGELA LOPEZ  ANDREU                01:33:54 00:50:30 F      1 X PUNTALS DE NAVAS               
    56 ROBERT MILLET INGLES                01:35:58 00:54:06       23 A                                
    57 JOAN LLOPART                        01:35:59 00:54:03       21 B                                
    58 MANEL PINILLOS TREMOSA              01:36:34 00:52:31        7 C A.A. XAFATOLLS DE MOLLERUSSA   
    59 CRISTINA FERNANDEZ FARINA           01:37:17 00:55:00 F      5 W C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    60 MARCELINO OLIVARES                  01:37:51 00:53:42       22 B                                
    61 FRANCESC RODRIGUEZ                  01:46:35 00:58:55       24 A                                
    62 PERE GOMEZ PENA                     01:48:57 01:01:20        8 C ESPORT I NATURA                
    63 FERNANDO DIEGUEZ FUERTES            01:49:15 00:56:52        3 D                                
    64 JOSEP MARIA CONESA MOLINA           01:49:24 01:01:32        9 C ESPORT I NATURA               
Classificació Cursa de 10 Km.

  Lloc   Nom i cognoms                    T.Oficial Sx Lloc Categortia                Club                       
     1 YOINES MUSTAFA                      00:36:00        1 Categoria A          INTEGRA T2 L'HOSPITALET        
     2 EBEBEREHIM DECHMENY                 00:37:41        1 Categoria B          FILA DOMINGO CATALAN           
     3 ANTONI BERNARDO                     00:37:41        2 Categoria A          C.A. VALLS D'ANDORRA           
     4 ALFONSO LOPEZ PERA                  00:39:31        3 Categoria A          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
     5 JORDI MONSERRATE                    00:41:05        4 Categoria A                                         
     6 CARLES FONT PUIG                    00:41:24        2 Categoria B          C.A. VALLS D'ANDORRA           
     7 JACINTO MARTINEZ                    00:42:20        3 Categoria B                                         
     8 FRANCESC JOVE RIART                 00:43:00        5 Categoria A          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
     9 ISIDRE ESCORIHUELA                  00:43:35        6 Categoria A          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    10 ANTONIO BERNAL                      00:43:38        4 Categoria B          U. A. RUBI                     
    11 VICTOR LEMA MOUZO                   00:44:16        7 Categoria A                                         
    12 JOSE MANUEL MIRANDA DA SILVA        00:44:16        5 Categoria B          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    13 FRANCESC MUNOZ GUIRAU               00:44:21        6 Categoria B                                         
    14 FCO.  JAVIE GALLEGO                 00:44:22        7 Categoria B                                         
    15 FRANCISCO JOVE MARCH                00:44:32        8 Categoria B                                         
    16 JOAN COMAS ORIOL                    00:44:53        9 Categoria B                                         
    17 RAFAEL LEIVA                        00:46:05       10 Categoria B          U. A. RUBI                     
    18 JORDI MAGDALENO                     00:46:09        8 Categoria A          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    19 FRANCISCO PALACIOS                  00:46:12        1 Categoria D                                         
    20 JORGE VARGAS GARCIA                 00:46:22        1 Categoria C          C.A. VILADECABALLS             
    21 MARTA FIGUERAS MARIMON              00:46:29 F      1 Categoria A Fem.     FACVAC                         
    22 PERE VIUDEZ SEGOVIA                 00:46:30        9 Categoria A          FACVAC                         
    23 RAMON ARMENGOL                      00:46:30       10 Categoria A                                         
    24 STEPHANIE JIMINEZ                   00:46:30 F      2 Categoria A Fem.     C.A. VALLS D'ANDORRA           
    25 ALBERT NOVELL CASADESUS             00:46:32       11 Categoria B          ALMACELLES ATLETICA G.E.       
    26 GERARD MADURELL ROSICH              00:46:33       12 Categoria A          ATLETIC ESPLUGUI               
    27 FRANCISCO LARRULL CASAS             00:46:33       11 Categoria A          ALMACELLES ATLETICA G.E.       
    28 MIQUEL SANCHEZ                      00:46:37       12 Categoria B                                         
    29 VICTOR DOMINGUEZ                    00:48:27       13 Categoria A                                         
    30 PASCUAL MESA BATISTA                00:48:46       14 Categoria A          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    31 MANEL RODRIGUES                     00:48:57        2 Categoria D          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    32 FCO JOSE MOLINA   ZANON             00:48:59       13 Categoria B                                         
    33 PEDRO DIAZ PEREZ                    00:49:00       15 Categoria A          C.A. OLESA                     
    34 JOAN MORLANS                        00:49:38        2 Categoria C                                         
    35 JOSEP JOVE MARCH                    00:50:04       16 Categoria A          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    36 CARLOS RODRIGUEZ DE HARO            00:50:05       14 Categoria B                                         
    37 RAMON BERRUEZO                      00:51:09        3 Categoria C                                         
    38 JOSEP ROBLES SANCHEZ                00:51:19       15 Categoria B          PUNTALS DE NAVAS               
    39 MANEL BROSED URBANO                 00:51:35       16 Categoria B          ALMACELLES ATLETICA G.E.       
    40 JOSEP SUAREZ LOPEZ                  00:52:01       17 Categoria A          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    41 LUIS ENRIQU RAMOS FERRERA           00:52:08       18 Categoria A                                         
    42 RAMON SOLANICH BURSALS              00:52:29        4 Categoria C          PUNTALS DE NAVAS               
    43 NESTOR GALINDO NEGRO                00:52:33       19 Categoria A          ALMACELLES ATLETICA G.E.       
    44 JOSEP MARIA MORLANS                 00:52:50        5 Categoria C                                         
    45 FERNANDO TINOCO PEREIRA             00:52:57       17 Categoria B          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    46 ALAN MANCHADO                       00:53:04       20 Categoria A                                         
    47 CARLES CAMARASA GRAU                00:53:05       21 Categoria A          C.A. DOMINIQUES-PRYCA          
    48 EMILIO AYALA CALVO                  00:53:13        6 Categoria C                                         
    49 JUAN CARLOS MEDINA                  00:54:07       18 Categoria B                                         
    50 SANTI GARCIA DOMINGUEZ              00:54:25       19 Categoria B                                         
    51 ANGELA LOPEZ  ANDREU                00:55:24 F      1 Categoria B Fem      PUNTALS DE NAVAS               
    52 JOAN LLUIS ROGE TARTARINI           00:55:41       22 Categoria A                                         
    53 JORDI ROYO LOZANO                   00:55:42       23 Categoria A                                         
    54 CRISTINA BRES CASALS                00:56:10 F      3 Categoria A Fem.     C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    55 SANTI GARCIA CRUCES                 00:56:14       24 Categoria A                                         
    56 ENRIQUE RUBIA ECHEVASTE             00:56:50       20 Categoria B          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    57 DOLORS ROURE                        00:57:24 F      4 Categoria A Fem.                                    
    58 JOAN RAMON BUIXADERA                00:57:25       21 Categoria B          C.A. DOMINIQUES-PRYCA          
    59 MANEL PINILLOS TREMOSA              00:57:25        7 Categoria C          A.A. XAFATOLLS DE MOLLERUSSA   
    60 ANTONIO MARTINEZ MOYA               00:57:57       22 Categoria B          C.A. VALLS D'ANDORRA           
    61 MARCELINO ALONSO MARTIN             00:57:59       23 Categoria B          C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    62 MARCELINO OLIVARES                  00:58:36       24 Categoria B                                         
    63 JOAN LLOPART                        00:58:57       25 Categoria B                                         
    64 ROBERT MILLET INGLES                00:59:00       25 Categoria A                                         
    65 CRISTINA FERNANDEZ FARINA           00:59:54 F      5 Categoria A Fem.     C.A.A.DOVAL ANDORRA            
    66 ROMA GARRIDO                        01:01:42        8 Categoria C          ASSOCIACIO ATLETICA PALAMOS    
    67 FERNANDO DIEGUEZ FUERTES            01:01:46        3 Categoria D                                         
    68 JOSE GONZALEZ NAVARRO               01:02:20        9 Categoria C          C.A. VILADECABALLS             
    69 FRANCESC RODRIGUEZ                  01:03:49       26 Categoria A                                         
    70 PERE GOMEZ PENA                     01:06:14       10 Categoria C          ESPORT I NATURA                
    71 JOSEP MARIA CONESA MOLINA           01:06:26       11 Categoria C          ESPORT I NATURA                
PÓgina inicial
Resultats any 2000
Resultats any 1999
Resultats cursa popular Dia Olímpic - 17 juny 2001

Federació Andorrana d'Atletisme - Fax.: 376 86 33 66
Mail : doval@assegurancesdoval.ad
Andorra - telèfon: 376 86 27 69

FCA
C.A.A.D. Andorra