Cursa Popular de "Ciutat Badia"  - 2000

   Diumenge, 28 de maig de 2000  


Cronometratge Oficial 

Resultats oficials:


  Lloc  Nom i cognoms                      T.final  Parcial Sx. Cat. Lloc Club                         
=======================================================================================================
     1 JAUME DOMINGO SOLER                 00:12:51 00:10:12   4      1 C.N. SABADELL                  
     2 PERE MELERO SANCHEZ                 00:13:03 00:10:22   4      2 C.N. SABADELL                  
     3 AGUSTIN GARRIDO CABALLERO           00:13:23 00:10:37   3      1                                
     4 TONI BERMUDEZ MARTOS                00:13:45 00:10:44   4      3 CEIP SEGUIDILLAS               
     5 DAVID RUA SANCHEZ                   00:14:12 00:11:05   4      4                                
     6 JAVIER MOLINA MOLINA                00:14:21 00:11:21   4      5                                
     7 JUAN JOSE GARCIA DE LA CRUZ         00:14:52 00:11:50   4      6                                
     8 OSCAR GERRERO DIAZ                  00:14:57 00:11:30   2      1 CLUB NATACIO BADIA             
     9 CLAUDI GORRIS ESTENAGA              00:15:02 00:11:51   5      1                                
    10 Drs: 1080 Drs: 1080                 00:15:08 00:11:48   4      7                                
    11 VICTOR HERNANDEZ LOPEZ              00:15:13 00:12:14   3      2                                
    12 SERGIO DE LA CRUZ ALVAREZ           00:15:27 00:12:18   4      8 SARDANA BADIA                  
    13 JOSEP LARA MISAS                    00:15:30 00:12:08   3      3 IES CIUTAT BADIA               
    14 MANUEL GARRIDO ROMERO               00:15:35 00:12:13   4      9 IES BADIA BUP                  
    15 SALVA POU BLAZQUEZ                  00:15:39 00:12:19   4     10 C.N. SABADELL                  
    16 RAME ROMERO MUÑOZ                   00:15:41 00:12:05   4     11                                
    17 CARLOS HERNANDEZ MARTINEZ           00:15:54 00:12:21   4     12 NATACIO BADIA                  
    18 JOAQUIM ZURITA OLEA                 00:15:54 00:12:30   3      4 SARDANA BADIA                  
    19 FRANCISCO RUEDA AGUILERA            00:15:59 00:12:22   4     13                                
    20 VICTOR IBORRA GARRIDO               00:16:05 00:12:41   3      5 NATACIO BADIA                  
    21 MAXIMO CASTELLANOS GOMEZ            00:16:08 00:12:39   3      6 FUTBOL SALA SARDANA            
    22 RAUL MARTINEZ GOMEZ                 00:16:24 00:13:05   3      7 NATACIO BADIA                  
    23 SERGIO MARTINEZ GOMEZ               00:16:33 00:13:13   3      8 NATACIO BADIA                  
    24 RAFAEL LUNA MORENO                  00:16:40 00:13:15   2      2 FUTBOL BADIA                   
    25 DANIEL PEREZ ADRIAN                 00:16:45 00:00:00   2      3 JUDO BADIA                     
    26 SERGIO MARTINEZ RODRIGUEZ           00:16:47 00:13:16   2      4 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
    27 JAVIER MARTINEZ  RODRIGUEZ          00:16:59 00:13:12   3      9 FUTBOL BADIA                   
    28 MIGUEL PEREZ CASTILLO               00:17:01 00:13:14   3     10 FUTBOL SALA SARDANA            
    29 IVAN DELGADO MANRIQUE               00:17:02 00:13:27   3     11 FUTBOL SALA SARDANA            
    30 JAVIER MANRIQUE MASEGOSA            00:17:05 00:13:14   2      5 SARDANA BADIA                  
    31 JORDI ORTIZ OLL                    00:17:30 00:14:16   3     12 FUTBOL SALA SARDANA            
    32 JESUS SALGUERO RODRIGUEZ            00:17:31 00:13:40   3     13 FUTBOL SALA SARDANA            
    33 SUSANA RODRIGUEZ MATEOS             00:17:35 00:13:41 F D      1 CLUB FUTBOL FEMENI BADIA       
    34 PABLO GONGORA ALCALA                00:17:38 00:13:59   4     14 NATACIO BADIA                  
    35 ALBERTO AL MIRANDA                 00:17:40 00:14:13   3     14 FUTBOL SALA SARDANA            
    36 TONI BERMEJO VILLANUEVA             00:17:40 00:14:16   3     15 IES CIUTAT BADIA               
    37 RAUL RUIZ JIMENEZ                   00:17:41 00:13:53   2      6 NATACIO BADIA                  
    38 MERE GARCIA VARGAS                  00:17:44 00:14:04 F C      1 IES BADIA BUP                  
    39 PEDRO GARRIDO GONGORA               00:17:48 00:14:03   3     16 FP BADIA                       
    40 JUAN F. OSUNA SANCHEZ               00:18:04 00:14:47   3     17                                
    41 DIEGO SANCHEZ OLMEDA                00:18:05 00:14:40   4     15 FUTBOL BADIA                   
    42 ALEX GONZALEZ FERNANDEZ             00:18:08 00:14:16   2      7 SARDANA BADIA                  
    43 RUBEN BURGUEÑO RUEDA                00:18:18 00:14:29   2      8                                
    44 FCO.JAVIER GONZALEZ RODRIGUEZ       00:18:22 00:14:21   4     16                                
    45 SUSANA BUENO RUIZ                   00:18:30 00:14:30 F B      1 JOVENTUT ATLETICA SABADELL     
    46 DANI ANDRES OLEA                    00:18:37 00:14:39   1      1 SARDANA BADIA                  
    47 RAFAEL RUIZ ROMERO                  00:18:40 00:14:59   4     17 NATACIO BADIA                  
    48 ANTONIO RUIZ ROMERO                 00:18:41 00:14:58   4     18 NATACIO BADIA                  
    49 RAUL ALBA PRATS                     00:18:44 00:14:49   2      9 CEIP SARDANA                   
    50 PRIMITIVO VAZQUEZ JIMENEZ           00:18:46 00:15:00   4     19                                
    51 VALENTIN CARRILLO SALIDO            00:18:49 00:14:35   4     20                                
    52 ESTHER CUNCHILLOS MAIQUER           00:18:53 00:00:00 F B      2 SARDANA BADIA                  
    53 JAVIER MARTINEZ GARCIA              00:18:55 00:15:02   4     21 NATACIO BADIA                  
    54 OSCAR COLOMERA SEGURA               00:18:56 00:14:59   2     10 SARDANA BADIA                  
    55 MARCOS PADILLA ENRIQUE              00:18:57 00:13:03   2     11 CEIP SARDANA                   
    56 JOSE ANTONIO NUÑEZ LOPEZ            00:18:58 00:15:17   4     22 NATACIO BADIA                  
    57 IVAN SOBRINO ENCINAS                00:19:04 00:14:28   1      2 CEIP JOTA                      
    58 JORGE JIMENEZ RENTERO               00:19:11 00:14:57   1      3                                
    59 MANUEL MARTINEZ RAMIREZ             00:19:14 00:15:25   3     18 IES CIUTAT BADIA               
    60 GERI LAVIN SANDOVAL                 00:19:21 00:15:23   2     12 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
    61 JUAN MANUEL BUENO CAMPOS            00:19:21 00:15:25   4     23 JOVENTUT ATLETICA SABADELL     
    62 CONSUELO RUIZ GARRIDO               00:19:22 00:15:24 F D      2 JOVENTUT ATLETICA SABADELL     
    63 DANIEL SALLEDO CAÑAS                00:19:25 00:15:34   2     13 FUTBOL BADIA                   
    64 ADRIAN BONILLA TORRONTERAS          00:19:26 00:15:27   2     14 IES CIUTAT BADIA               
    65 M¦GLORIA PUJOL CLUSELLA             00:19:29 00:15:33 F D      3                                
    66 DANIEL COLOMERA SEGURA              00:19:35 00:15:36   1      4                                
    67 MARIO MARTIN GANDIA                 00:19:37 00:13:04   2     15 CEIP SARDANA                   
    68 ENRIC LIZANO LOPEZ                  00:19:39 00:15:40   2     16 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
    69 MANUEL GARRIDO CABALLERO            00:19:40 00:15:16   3     19 IES BADIA BUP                  
    70 ANTONIO COLOMERA VIDAL              00:19:43 00:15:37   4     24                                
    71 CARLOS SANTOS BLANCH                00:19:45 00:16:02   4     25 NATACIO BADIA                  
    72 JAVIER GARRANCHO REDONDO            00:19:46 00:16:02   4     26 NATACIO BADIA                  
    73 PABLO HERNANDEZ CARDENAS            00:19:48 00:15:49   4     27 CEIP SEGUIDILLAS               
    74 SEGUNDO BURGUEÑO JIMENEZ            00:19:50 00:15:28   4     28                                
    75 JESUS BURGUEÑO RUEDA                00:19:50 00:15:25   4     29                                
    77 DAVID PEREZ ADRIAN                  00:19:53 00:15:58   2     17 JUDO BADIA                     
    76 LAIA DIEZ GOMEZ                     00:19:53 00:16:00 F B      3 CLUB NATACIO BADIA             
    78 JONANTHAN DIAZ PUIG                 00:19:56 00:15:24   3     20 FUTBOL SALA SARDANA            
    79 FELIPE GARCIA BARBA                 00:19:57 00:16:01   4     30 CLUB NATACIO BADIA             
    80 CHRISTOPHER RICO DIAZ               00:20:02 00:16:01   2     18 CEIP SEGUIDILLAS               
    81 CRISTIAN NUÑEZ AMAYA                00:20:05 00:15:49   2     19 CEIP MUÑEIRA                   
    82 IVAN MISAS DEL VAL                  00:20:10 00:15:44   2     20 FUTBOL BADIA                   
    83 GERVASIO GARCIA BARROS              00:20:16 00:15:24   4     31                                
    84 NURIA VALIENTE ILLESCAS             00:20:19 00:15:45 F B      4 CLUB PATI BADIA                
    85 JUAN ORTIZ QUINTANA                 00:20:20 00:15:45   5      2 CLUB PATI BADIA                
    86 EDUARDO ANSIAS CARMONA              00:20:22 00:16:00   3     21                                
    87 MARCOS GARCIA ARJONA                00:20:25 00:16:06   2     21 CEIP MUÑEIRA                   
    88 ALBERTO HERRERO APARICIO            00:20:31 00:16:32   2     22 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
    89 CARLOS POZO FERNANDEZ               00:20:34 00:15:59   1      5 SARDANA BADIA                  
    90 CRISTIAN GARCIA VELARDE             00:20:34 00:15:56   2     23 CLUB NATACIO BADIA             
    91 CARLES VILA CUNCHILLAS              00:20:37 00:16:33   3     22 IES CIUTAT BADIA               
    92 ENRIQUE SABORIT UREÑA               00:20:45 00:16:16   4     32 FUTBOL BADIA                   
    93 JUAN BOCH FARRAS                    00:20:47 00:16:20   3     23 FUTBOL SALA SARDANA            
    94 ALFOCEA FELIX DIEZ                  00:20:50 00:16:01   4     33 CLUB NATACIO BADIA             
    95 MARCOS ALFONSO MIRANDA              00:20:54 00:16:51   2     24                                
    96 ROQUE MOLINA MORILLA                00:20:56 00:16:48   4     34 NATACIO BADIA                  
    97 TONI CASTRO MEDINA                  00:20:59 00:16:15   3     24 IES CIUTAT BADIA               
    98 DAVID GUERRERO DORADO               00:21:03 00:16:31   2     25 CEIP SEGUIDILLAS               
    99 ISABEL SANCHEZ PEREZ                00:21:04 00:16:34 F D      4                                
   100 DAVID DEZA MARIN                    00:21:11 00:16:43   2     26 SARDANA BADIA                  
   101 CRISTIAN MUÑOZ LLORENS              00:21:11 00:16:42   1      6 CEIP JOTA                      
   102 DARIO LEDESMA ALVAREZ               00:21:11 00:16:54   2     27 CEIP SEGUIDILLAS               
   103 DANIEL RAMON CRUZ                   00:21:15 00:16:46   2     28 FUTBOL BADIA                   
   104 ORIOL MAÑOSA MARIN                  00:21:18 00:16:32   1      7 CEIP MUÑEIRA                   
   105 JESUS BORJA GARCIA                  00:21:20 00:17:33   4     35                                
   106 SERGIO HERRERO APARICIO             00:21:21 00:17:01   2     29 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
   107 ELOY PIZARRO GARCIA                 00:21:22 00:16:47   2     30 CEIP SARDANA                   
   108 JUAN JOSE ORTIZ ILLESCAS            00:21:30 00:16:58   4     36 CLUB PATI BADIA                
   109 FRANCISCO CABALLERO GUERRERO        00:21:32 00:16:55   4     37 CEIP MUÑEIRA                   
   110 ROBERTO RAMIREZ DE LA CRUZ          00:21:34 00:16:44   1      8 SARDANA BADIA                  
   111 FELISA LOBATO DIAZ                  00:21:38 00:16:39 F D      5 SARDANA BADIA                  
   112 DAVID ARMISEN GIMENEZ               00:21:39 00:16:48   4     38 CEIP MUÑEIRA                   
   113 JORDI DIAZ JOLY                     00:21:49 00:16:57   1      9 CEIP SEGUIDILLAS               
   114 RAUL CABOT ROMERO                   00:21:50 00:17:12   3     25                                
   115 ANNA FERMOSO SENSERICH              00:21:50 00:17:22 F B      5 NATACIO BADIA                  
   116 ALEJANDRO MARTINEZ GARCIA           00:21:51 00:17:33   4     39                                
   117 ADRIAN LORT LOPEZ                   00:21:52 00:17:28   2     31 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
   118 JOSE MANUEL PEREZ SALAZAR           00:21:56 00:17:20   4     40 SARDANA BADIA                  
   119 Drs: 1087 Drs: 1087                 00:21:57 00:17:30   4     41                                
   120 JESSICA ACIEGO MARIN                00:21:58 00:17:43 F B      6 CEIP SARDANA                   
   121 MANUEL DIAZ REDONDO                 00:22:04 00:17:47   1     10 CLUB NATACIO BADIA             
   122 Drs: 987 Drs: 987                   00:22:06 00:17:47   4     42                                
   123 RAFAEL LOPEZ GIMENEZ                00:22:14 00:17:26   4     43                                
   124 BLANCA LOPEZ RUEDA                  00:22:14 00:17:27 F B      7                                
   125 ALEZ PADILLA IBAÑEZ                 00:22:22 00:18:18   3     26 IES CIUTAT BADIA               
   126 JONATHAN TERRONES HERNANDEZ         00:22:22 00:18:19   3     27 IES CIUTAT BADIA               
   127 PABLO SALGRERO RODRIGUEZ            00:22:24 00:18:09   3     28 FUTBOL SALA SARDANA            
   128 LOT HERRERO PAJUELO                 00:22:24 00:17:44   2     32 SARDANA BADIA                  
   129 ABEL GALVAN SIMON                   00:22:25 00:17:28   1     11 CEIP SEGUIDILLAS               
   130 CARLOS GONZALEZ CAPILLA             00:22:27 00:17:32   1     12 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
   131 SERGI ESCRIBANO GARCIA              00:22:30 00:18:19   4     44                                
   132 BLAI CASTELLVI GARCIA               00:22:36 00:16:52   4     45                                
   133 SELENE GONZALEZ LIEBANAS            00:22:41 00:18:13 F B      8 IES BADIA BUP                  
   134 MIREIA MUÑOZ ALVAREZ                00:22:41 00:18:08 F C      2 NATACIO BADIA                  
   135 ALBERT DE LA VEGA SAS               00:22:47 00:17:51   4     46                                
   136 OLIVER MARTIN TERUEL                00:22:50 00:18:42   1     13 SARDANA BADIA                  
   137 MARC ABALOS SALVATIERRA             00:22:51 00:18:07   4     47 CLUB NATACIO BADIA             
   138 JAVI GARAY DIAZ                     00:22:52 00:18:11   1     14 CEIP SEGUIDILLAS               
   139 DAMIAN GARCIA GUTIERREZ             00:22:52 00:18:11   4     48 CEIP SEGUIDILLAS               
   140 SARA AZARAY RUDILLA PULPON          00:22:55 00:18:09 F C      3 NATACIO BADIA                  
   141 LLUIS GONGORA CORTES                00:22:56 00:17:14   1     15                                
   142 Drs: 1027 Drs: 1027                 00:22:57 00:18:34   4     49                                
   143 CARLOS CUNCHILLOS MARQUEZ           00:22:57 00:18:34   2     33 FP BADIA                       
   145 ENRIC SABORIT TEIXIDOR              00:22:57 00:18:37   1     16 CEIP MUÑEIRA                   
   144 YASMINA ESTEO LOBATO                00:22:57 00:18:09 F B      9 IES BADIA BUP                  
   146 DANIEL CALDERON VALERA              00:22:58 00:17:59   1     17                                
   147 YERAY SALEARIEGA ROJA               00:22:59 00:17:11 F A      1 CEIP MUÑEIRA                   
   148 DANIEL RODRIGUEZ IBORRA             00:23:00 00:19:14   2     34 NATACIO BADIA                  
   149 RUBEN CUESTAS ILLESCAS              00:23:01 00:18:12   4     50 CLUB PATI BADIA                
   150 HECTOR HERNANDEZ DIEZ               00:23:08 00:18:25   2     35 NATACIO BADIA                  
   151 EDER CAMPOS SANCHEZ                 00:23:11 00:18:25   2     36 CEIP SEGUIDILLAS               
   152 PABLO HERNANDEZ GARCIA              00:23:14 00:17:49   2     37 CEIP SEGUIDILLAS               
   153 PEPE BERMUDEZ MORENO                00:23:14 00:18:19   1     18 CEIP JOTA                      
   154 EMILIO MORALES ALEJANDRE            00:23:18 00:18:08   3     29 NATACIO BADIA                  
   155 CRISTIAN CASTRO MEDINA              00:23:19 00:18:32   2     38 CEIP SARDANA                   
   156 ERIK ROMERO LARA                    00:23:21 00:19:03   4     51                                
   157 SERGIO MARTIN SANCHEZ               00:23:25 00:18:59   1     19 SARDANA BADIA                  
   158 ERIC ACIEGO MARIN                   00:23:28 00:18:58   1     20 SARDANA BADIA                  
   159  RODRIGUEZ MATEOS                   00:23:28 00:18:31   2     39 CEIP JOTA                      
   160 MANUEL ACIEGO PASTRANA              00:23:29 00:18:58   4     52 SARDANA BADIA                  
   161 ALEJANDRO CARBAJAL DENIS            00:23:30 00:18:56   4     53                                
   162 RAUL SANCHEZ SEGOVIA                00:23:39 00:19:16   3     30 FUTBOL BADIA                   
   163 ESTEBAN GUERRERO ALAPONT            00:23:39 00:19:16   3     31 FP BADIA                       
   164 JUAN CARLOS TORO ALVAREZ            00:23:40 00:18:22   2     40 IES CIUTAT BADIA               
   165 OSCAR RUIZ ESCALERO                 00:23:40 00:18:28   2     41 CEIP MUÑEIRA                   
   166 Drs: 1073 Drs: 1073                 00:23:45 00:19:15   4     54                                
   167 ESTEBAN GUERRERO ALAPONT            00:23:48 00:19:10   3     32 IES CIUTAT BADIA               
   168 DANIEL BUENO RUIZ                   00:23:50 00:19:18   1     21 JOVENTUT ATLETICA SABADELL     
   169 FRAN MACHADO MORENO                 00:23:52 00:18:59   1     22 CEIP MUÑEIRA                   
   170 AMABLE MARTIN GARCIA                00:23:54 00:19:29   4     55 SARDANA BADIA                  
   171 DANIEL PERAL GALVEZ                 00:23:55 00:19:01   1     23                                
   172 Drs: 854 Drs: 854                   00:23:59 00:18:31   4     56                                
   173 CHRISTINA PEREZ GAMERO              00:23:59 00:19:13 F C      4 FUTBOL BADIA                   
   174 SANTI FERNANDEZ IZNAJAR             00:24:09 00:18:51   1     24 CEIP SEGUIDILLAS               
   175 JESSICA OLIVERA LANCHAZO            00:24:11 00:18:43 F B     10 IES CIUTAT BADIA               
   176 PASCUAL GALLEGO GAMBARTE            00:24:21 00:18:47   2     42 SARDANA BADIA                  
   177 SERGIO ALCAZAR PRIETO               00:24:21 00:19:37   3     33 NATACIO BADIA                  
   178 LIDIA BARREALES GARCIA              00:24:21 00:19:18 F C      5 IES BADIA BUP                  
   179 JOS GARCIA GONZALEZ                00:24:22 00:19:17   4     57                                
   180 ALVARO ARRABAL BLANCO               00:24:28 00:19:10   1     25 SARDANA BADIA                  
   181 JESSICA PEREZ CASTILLO              00:24:31 00:20:01 F B     11 CEIP SEGUIDILLAS               
   182 ALBA CONEJERO PUJOL                 00:24:37 00:17:47 F B     12                                
   183 MIQUEL TEJEDO CASTELLVI             00:24:37 00:17:46   2     43                                
   184 DAVID CLAVELLINA MORENO             00:24:38 00:18:55   1     26 CEIP SEGUIDILLAS               
   185 ISMAEL CORNAGO RAMOS                00:24:41 00:18:52   4     58 CEIP SEGUIDILLAS               
   186 MONTSERRAT RUIZ MOLINA              00:24:43 00:19:20 F D      6                                
   187 PAOLO LEANTI MALDONADO              00:24:45 00:19:38   1     27 SARDANA BADIA                  
   188 RAUL PONS MARCE                     00:24:48 00:20:35   4     59 JUDO BADIA                     
   189 DOLORES BORREGO POYATO              00:24:51 00:20:01 F D      7                                
   190 LORENA ARNACOT GARCIA               00:24:53 00:19:40 F B     13 CLUB FUTBOL FEMENI BADIA       
   191 ALBERTO ARANJO MARCOS               00:24:54 00:19:00   1     28                                
   192 SANTI DE LA CRUZ                    00:24:54 00:19:19   2     44 FUTBOL BADIA                   
   193 JAVI VAZQUEZ ROS                    00:24:55 00:19:20   2     45 SARDANA BADIA                  
   194 SHEILA JARAUTA BOHORQUE             00:24:56 00:19:41 F B     14 IES CIUTAT BADIA               
   195 SILVIA MARTINEZ CABALLERO           00:24:58 00:19:26 F A      2 CEIP JOTA                      
   196 VICTOR BOSCH BUADES                 00:25:00 00:19:53   2     46                                
   197 JUDITH MORENO MUÑOZ                 00:25:01 00:19:09 F B     15 CEIP MUÑEIRA                   
   198 GUSTAVO CUNCHILLOS BECERRA          00:25:09 00:19:40   2     47                                
   199 AGUSTIN BESORA HERNANDEZ            00:25:09 00:20:14   4     60                                
   200 ALVARO ALFONSO MIRANDA              00:25:11 00:20:24   1     29                                
   201 MANUEL MANUEL AMO                   00:25:12 00:20:24   4     61                                
   202 SONIA BESORA CATALA                 00:25:13 00:20:13 F A      3 SARDANA BADIA                  
   203 ALBERTO PEREZ LIMONCHI              00:25:14 00:19:42   4     62 JUDO BADIA                     
   204 JESUS ALONSO RODRIGUEZ              00:25:15 00:19:43   4     63 CLUB JUDO BADIA                
   205 DANIEL GONZALEZ MEJIAS              00:25:16 00:20:38   1     30 NATACIO BADIA                  
   206 ANTONIO FERMOSO VILLALBA            00:25:18 00:20:06   4     64 NATACIO BADIA                  
   207 RUBEN GUIRADO NARANJO               00:25:21 00:20:38   3     34 IES BADIA BUP                  
   208 RUBEN EXPOSITO GARCOA               00:25:22 00:20:38   2     48 IES CIUTAT BADIA               
   209 LAURA MARTIN TERUEL                 00:25:28 00:20:04 F A      4 SARDANA BADIA                  
   210 ALBERTO APARICIO BERGES             00:25:28 00:20:19   4     65 CEIP MUÑEIRA                   
   211 HECTOR LOPEZ VIDAL                  00:25:32 00:19:44   2     49 NATACIO BADIA                  
   212 LUIS LIGERO CORDON                  00:25:44 00:20:31   4     66 CEIP JOTA                      
   213 MARIA GALLARDO FERMIN               00:25:44 00:20:31 F A      5 CEIP JOTA                      
   214 CARLOS IBORRA GARRIDO               00:25:48 00:20:29   1     31 NATACIO BADIA                  
   215 JUAN MANUEL IBORRA ESCANEZ          00:25:51 00:20:31   4     67 CEIP MUÑEIRA                   
   216 ERIC IBORRA GIMENEZ                 00:25:51 00:20:30   1     32 CEIP MUÑEIRA                   
   217 LUCIA CLARES CRUZ                   00:25:52 00:21:17 F D      8 CEIP MUÑEIRA                   
   218 MANUEL SALA SANCHEZ                 00:25:55 00:20:51   4     68 CEIP SEGUIDILLAS               
   219 ALBERTO GOMEZ GALLEGO               00:25:55 00:21:18   3     35                                
   220 VIRGINIA LORENZO FERNANDEZ          00:25:57 00:20:45 F A      6 JUDO BADIA                     
   221 JORGE LORENZO LUNA                  00:25:57 00:20:44   4     69 JUDO BADIA                     
   222 ROCIO DIAZ REDONDO                  00:26:00 00:22:13 F B     16 NATACIO BADIA                  
   223 SERGIO MARTINEZ NOGUES              00:26:05 00:20:41   2     50 JUDO BADIA                     
   224 DANIEL FENET BANAVIDES              00:26:13 00:20:53   2     51 CEIP SARDANA                   
   225 JUANMA CALVO LARA                   00:26:14 00:00:00   2     52 SARDANA BADIA                  
   226 JUAN RAMON MARTIN VANZAL            00:26:15 00:20:09   4     70 SARDANA BADIA                  
   227 CRISTIAN ARENAS CASTILLA            00:26:15 00:20:43   1     33 CEIP MUÑEIRA                   
   228 DANIEL MARTIN ZAMORA                00:26:16 00:20:08   1     34 SARDANA BADIA                  
   229 LUIS ZURITA OLEA                    00:26:19 00:21:04   1     35 SARDANA BADIA                  
   230 Drs: 1028 Drs: 1028                 00:26:21 00:21:03   4     71                                
   231 AITOR CARMONA SUJAR                 00:26:25 00:20:27   1     36 CEIP SEGUIDILLAS               
   232 GERMAN CABOT GONZALEZ               00:26:29 00:20:54   4     72 CEIP SEGUIDILLAS               
   233 ANTONIO CARMONA GUERRA              00:26:31 00:21:20   4     73 SARDANA BADIA                  
   234 ELENA TORIBIO LARA                  00:26:33 00:21:04 F A      7 SARDANA BADIA                  
   235 BERNARDO VALIENTE MARTINEZ          00:26:35 00:21:04   5      3 CLUB PATI BADIA                
   236 SAMUEL CRISTIAN ARANDA HORMO        00:26:35 00:21:29   1     37 CEIP SARDANA                   
   237 LUCILA BLANCO PRADA                 00:26:36 00:20:29 F E      1 TALLERS CATALUNYA              
   238 XAVIER APARICIO VICENTE.            00:26:37 00:20:42   1     38 CEIP SARDANA                   
   239 CID SANTI DE LA CRUZ                00:26:39 00:21:39   4     74 FUTBOL BADIA                   
   240 QUILIANO HERRERO REDONDO            00:26:40 00:21:39   4     75 FUTBOL BADIA                   
   241 CARLOS BARRALES GARCIA              00:26:41 00:21:27   1     39 SARDANA BADIA                  
   242 FRANCISCO BARREALES VERDE           00:26:41 00:21:27   4     76 SARDANA BADIA                  
   243 MARC MAÑOSA MARIN                   00:26:45 00:20:52   3     36 CEIP MUÑEIRA                   
   244 JORDI BUZON GARCIA                  00:26:46 00:21:25   2     53 CEIP MUÑEIRA                   
   245 ADORACION DEL AGUILA VERA           00:26:50 00:21:43 F D      9 CEIP JOTA                      
   246 KEVIN LORENZO FERNANDEZ             00:26:52 00:20:45   1     40 JUDO BADIA                     
   247 SANTIAGO CABELLO JIMENEZ            00:26:52 00:21:19   4     77 CLUB NATACIO BADIA             
   248 ALICIA NIETO MONTSERRAT             00:26:53 00:21:19 F D     10                                
   249 DIEGO BENITEZ CONTRERAS             00:26:57 00:20:43   1     41 CEIP SEGUIDILLAS               
   251 JAVIER GOMEZ MORENO                 00:26:58 00:21:49   3     37 FUTBOL BADIA                   
   250 FRANCISCO SANZ SUBIRACH             00:26:58 00:21:44   4     78 SARDANA BADIA                  
   252 JUAN JOSE VALENZUELA LOPEZ          00:26:58 00:21:42   4     79 SARDANA BADIA                  
   253 JUAN JOSE BETINEZ CONTRERAS         00:26:59 00:21:02   2     54 CEIP SEGUIDILLAS               
   254 IVAN SANZ PEREZ                     00:27:03 00:21:44   1     42 SARDANA BADIA                  
   255 IVAN SANZ PEREZ                     00:27:03 00:21:43   1     43 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
   256 SAMUEL MACHADO MORENO               00:27:05 00:21:08   1     44 CEIP MUÑEIRA                   
   257 JUDITH SEDANO LEON                  00:27:06 00:20:44 F B     17 JUDO BADIA                     
   258 ROSA SANCHEZ RIOS                   00:27:14 00:22:30 F D     11 CLUB JUDO BADIA                
   259 MIREIA LOPEZ VERA                   00:27:17 00:21:36 F B     18 NATACIO BADIA                  
   260 NOEMI MARIN MARTINEZ                00:27:19 00:21:41 F A      8 CEIP MUÑEIRA                   
   261 DANIEL VERA COLL                    00:27:22 00:21:26   2     55 JUDO BADIA                     
   262 JONATHAN CAMPILLO MONCAYO           00:27:25 00:21:31   2     56                                
   263 ADRIA RODRIGUEZ IBORRA              00:27:27 00:22:22   1     45 NATACIO BADIA                  
   264 ANTONIO POLO LOPEZ                  00:27:28 00:22:20   1     46 NATACIO BADIA                  
   265 ISABEL LEON JORDAN                  00:27:29 00:21:55 F D     12 JUDO BADIA                     
   266 AROA MURCIANO VILCHEZ               00:27:30 00:21:35 F B     19 NATACIO BADIA                  
   267 JORDI HERRERA CASALS                00:27:33 00:21:23   1     47 SARDANA BADIA                  
   268 MARCOS SANCHEZ BUJES                00:27:34 00:19:20   2     57 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
   269 VICENTE GONGORA MARTIN              00:27:37 00:22:21   4     80 NATACIO BADIA                  
   270 PEPE MONTERO MANCHON                00:27:43 00:22:13   2     58 CEIP SEGUIDILLAS               
   271 DANIEL  HERRERA HERRERO             00:27:45 00:22:12   2     59                                
   272 PATRICIA PERERA RUBIO               00:27:45 00:22:35 F B     20 CEIP JOTA                      
   273 DANIEL GUERRERO DORADO              00:27:49 00:21:59   2     60 CEIP SEGUIDILLAS               
   274 Drs: 1067 Drs: 1067                 00:27:49 00:21:59   4     81                                
   275 NOELIA SEDANO LEON                  00:27:50 00:21:55 F B     21 JUDO BADIA                     
   276 JUAN SANTIAGO SANTIAGO              00:27:52 00:22:14   2     61 FUTBOL BADIA                   
   277 PEDRO BAREA DE LA HOZ               00:27:52 00:00:00   1     48 CEIP JOTA                      
   278 M¦ ALFONSA GANDIA GARCIA            00:27:56 00:21:36 F D     13 CLUB NATACIO BADIA             
   279 PAULA SAA BELLOSO                   00:27:57 00:21:42 F A      9 CEIP JOTA                      
   280 CRISTINA RODRIGUEZ MATEOS           00:27:58 00:22:25 F A     10 CEIP JOTA                      
   281 SERGIO ESTEO LOBATO                 00:27:59 00:21:39   1     49 SARDANA BADIA                  
   282 AMIR JOUNDY CUNCHILLOS              00:28:08 00:22:53   2     62 CEIP JOTA                      
   283 CARMEN TERUEL NOGUE                 00:28:09 00:21:59 F D     14                                
   284 ANA BELEN MANRIQUE MASEGOSA         00:28:15 00:22:06 F A     11 SARDANA BADIA                  
   285 ROCIO MANRIQUE MASEGOSA             00:28:20 00:22:43 F A     12 SARDANA BADIA                  
   286 JUAN ANTONIO MANRIQUE CANO          00:28:21 00:22:44   4     82 SARDANA BADIA                  
   287 ALBA NEREA HEREDIA CUMI             00:28:22 00:00:00 F B     22 SARDANA BADIA                  
   288 Drs: 1750 Drs: 1750                 00:28:23 00:22:07   4     83                                
   289 PAQUI FERMIN GENOT                  00:28:25 00:22:38 F D     15                                
   290 INES GUILLEM RIVERA                 00:28:30 00:23:54 F D     16 JUDO BADIA                     
   291 JORDI BARBE GARCIA                  00:28:38 00:23:55   4     84 JUDO BADIA                     
   292 REBECA PEREZ TORRES                 00:28:45 00:23:08 F A     13 CEIP MUÑEIRA                   
   293 F. LUIS GARCIA PEREZ                00:28:46 00:23:09   4     85 CEIP MUÑEIRA                   
   294 AINOA RICO GARCIA                   00:28:46 00:24:43 F A     14 SARDANA BADIA                  
   295 ROSA GARCIA MARTINEZ                00:28:46 00:24:43 F D     17 IES CIUTAT BADIA               
   296 CARLOS GOMEZ ANTUNEZ                00:28:46 00:23:07   4     86 CEIP MUÑEIRA                   
   297 JOSE ANTONIO GONZALEZ ORTIZ         00:28:47 00:23:03   2     63                                
   298 MARIA MIRANDA BECERRA               00:28:48 00:23:08 F D     18 CEIP MUÑEIRA                   
   299 RAQUEL LUQUE GRANERO                00:28:48 00:23:17 F A     15 NATACIO BADIA                  
   300 JUAN LUQUE VARGAS                   00:28:48 00:23:18   4     87 NATACIO BADIA                  
   301 DANI VAZQUEZ RUS                    00:28:49 00:23:53   2     64 SARDANA BADIA                  
   302 ANASTASIO ALCAZAR FABIAN            00:28:51 00:22:40   5      4 NATACIO BADIA                  
   303 ANTONIO RODRIGUEZ IAÑEZ             00:28:51 00:22:40   4     88 NATACIO BADIA                  
   304 FCO. JAVIER GARCIA CARRIL           00:28:56 00:23:05   2     65                                
   305 ANTONIO BERNIER MOYANO              00:28:57 00:22:55   1     50 CEIP JOTA                      
   306 EDUARD ALEJANDRO LOPEZ              00:28:58 00:22:28   3     38 FUTBOL BADIA                   
   307 JOSE ANTONIO GOMEZ MURIEL           00:29:02 00:22:59   4     89                                
   308 ADRIAN LOPEZ TRUJILLO               00:29:02 00:22:34   1     51 SARDANA BADIA                  
   309 JOSE CRUZ PERERA                    00:29:02 00:22:58   1     52 CEIP JOTA                      
   310 CAROLINA CLARES CASAS               00:29:03 00:23:41 F A     16 CEIP MUÑEIRA                   
   311 CARLOS MONTON MUÑOZ                 00:29:05 00:23:41   1     53 CEIP MUÑEIRA                   
   312 FULGENCIO CLARES CRUZ               00:29:06 00:23:42   4     90 CEIP MUÑEIRA                   
   313 Drs: 848 Drs: 848                   00:29:08 00:23:13   4     91                                
   314 FRANCISCO HITA CAÑIZARES            00:29:09 00:23:13   4     92 CEIP SEGUIDILLAS               
   315 ANGEL GOMEZ SILVA                   00:29:12 00:23:32   4     93 CEIP JOTA                      
   316 ADELA LOZANO GIJARRO                00:29:12 00:23:35 F D     19 CEIP JOTA                      
   317 ANTONIO GOMEZ BERNIER               00:29:18 00:22:58   1     54 CEIP JOTA                      
   318 XAVIER COLLEJAS GUERRERO            00:29:21 00:23:28   1     55 CEIP JOTA                      
   319 FRANCISCO VALENZUELA BELTRAN        00:29:27 00:24:07   1     56 CEIP JOTA                      
   320 RAFAEL ESTEO HEREDIA                00:29:35 00:23:38   4     94 SARDANA BADIA                  
   321 Drs: 1003 Drs: 1003                 00:29:36 00:23:38   4     95                                
   322 Drs: 1799 Drs: 1799                 00:29:39 00:24:02   4     96                                
   323 JAVIER GOMEZ LOZANO                 00:29:39 00:23:37   1     57 CEIP JOTA                      
   324 JUAN MIGUEL RAGEL DOMINGUEZ         00:29:41 00:23:59   4     97 CEIP JOTA                      
   325 FRANCISCO RODRIGUEZ GIMENEZ         00:29:46 00:23:43   4     98 CEIP SEGUIDILLAS               
   326 PACO RODRIGUEZ RODRIGUEZ            00:29:46 00:23:43   1     58 CEIP SEGUIDILLAS               
   327 ALBERTO LLAMAS PEREZ                00:29:47 00:24:00   1     59 CEIP SEGUIDILLAS               
   328 XAVI FERMOSO SANSERRICH             00:29:47 00:23:25   2     66 NATACIO BADIA                  
   329 CRISTIAN  VERA RODRIGUEZ            00:29:47 00:23:26   1     60 CEIP JOTA                      
   330 MANUEL TORRERS ROZAS                00:29:48 00:23:58   1     61 CEIP JOTA                      
   331 JAVIER MARTIN MIRA                  00:29:50 00:23:47   1     62 CEIP JOTA                      
   332 ISMAEL GONZALEZ RODRIGUEZ           00:29:51 00:23:43   1     63 JUDO BADIA                     
   333 CASANDRA DE LA CRUZ RIVERA          00:29:57 00:23:21 F A     17 SARDANA BADIA                  
   334 AGUSTIN SAEZ DE TEJADA TORRES       00:29:57 00:23:58   4     99 CEIP JOTA                      
   335 SONIA SAEZ DE TEJADA CASTRO         00:29:58 00:24:00 F A     18 CEIP JOTA                      
   336 JAVIER HERRERIAS BOHORQUE           00:30:01 00:24:58   2     67 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
   337 SERGIO RAMOS BATISTA                00:30:02 00:24:13   1     64 SARDANA BADIA                  
   338 JOAN ALBERT LOPEZ RODRIGUEZ         00:30:03 00:24:13   1     65 SARDANA BADIA                  
   339 ANDRES RAMOS CERDAN                 00:30:03 00:24:14   4    100 SARDANA BADIA                  
   340 BARBARA PADILLA FALCO               00:30:03 00:24:18 F A     19 CEIP MUÑEIRA                   
   341 AGATA PADILLA FALCO                 00:30:04 00:24:10 F A     20 CEIP MUÑEIRA                   
   342 DESIREE PEREZ SALAZAR               00:30:04 00:24:06 F A     21 CEIP JOTA                      
   343 MONTSE MIRAS GINESTAR               00:30:05 00:24:05 F D     20 CEIP JOTA                      
   344 JOEL CODINA BELTRAN                 00:30:05 00:24:08   1     66                                
   345 ALBA SANTIAGO QUESADA               00:30:05 00:23:22 F A     22 SARDANA BADIA                  
   346 ANTONIO CODINA SALA                 00:30:06 00:24:08   4    101                                
   347 RAMON RODRIGUEZ VILÑLARRASO         00:30:07 00:24:59   4    102 SARDANA BADIA                  
   348 MARTA GOMEZ COUTO                   00:30:10 00:24:16 F D     21 CLUB NATACIO BADIA             
   349 MANUEL MARTINEZ RUIZ                00:30:14 00:24:01   4    103 CEIP JOTA                      
   350 SANDRA GONZALEZ TORRES              00:30:19 00:24:09 F A     23                                
   351 ENRIQUE GONZALEZ CABRERA            00:30:19 00:24:09   4    104                                
   352 LAURA LAVILLA ARRAYA                00:30:20 00:23:22 F A     24 SARDANA BADIA                  
   353 JUAN MARTINEZ MORAGUEZ              00:30:20 00:23:47   4    105 CEIP SEGUIDILLAS               
   354 JUAN JOSE MARTINEZ OJEDA            00:30:21 00:23:47   1     67 CEIP SEGUIDILLAS               
   355 ANGEL LAVILLA CASA                  00:30:21 00:23:23   4    106 SARDANA BADIA                  
   356 ESTIBALIZ SIMON GARCIA              00:30:25 00:24:45 F A     25 CEIP SEGUIDILLAS               
   357 FRANCISCO GARCIA LOPEZ              00:30:27 00:24:46   5      5 CEIP SEGUIDILLAS               
   358 RAQUEL MUÑOZ RODRIGUEZ              00:30:32 00:25:07 F D     22 JUDO BADIA                     
   359 RAUL BERSABE MUÑOZ                  00:30:32 00:25:08   3     39 CLUB JUDO BADIA                
   360 JUAN BERSABE RUIZ                   00:30:32 00:25:09   5      6 CLUB JUDO BADIA                
   361 CRISTIAN TELLEZ CARDENAS            00:30:32 00:00:00   1     68 CEIP MUÑEIRA                   
   363 M¦ CARMEN RIVERA PEREZ              00:30:33 00:23:51 F D     23 SARDANA BADIA                  
   362 ENRIC GARCIA MORALES                00:30:33 00:00:00   1     69 CEIP MUÑEIRA                   
   364 ALBA RAMIREZ DE LA CRUZ             00:30:33 00:23:51 F A     26 SARDANA BADIA                  
   365 IVAN COLLAZO FERNANDEZ              00:30:35 00:24:16   1     70 CEIP MUÑEIRA                   
   366 JOSE RAMON COLLAZO CORDERO          00:30:36 00:24:14 F D     24 CEIP MUÑEIRA                   
   367 GEMMA LUISA MARTINEZ OJEDA          00:30:36 00:00:00 F A     27 CEIP SEGUIDILLAS               
   368 CAROLINA OJEDA COBELO               00:30:37 00:23:47 F D     25 CEIP SEGUIDILLAS               
   369 JOSEFA MARTIN JIMENEZ               00:30:39 00:25:26 F D     26                                
   370 ANTONIO ZARAGOZA DOMENECH           00:30:39 00:24:46   5      7                                
   371 LIDIA GARCIA GIMENEZ                00:30:42 00:24:52 F D     27 SARDANA BADIA                  
   372 XENIA RAMOS DE CASAS                00:30:44 00:25:34 F B     23 SARDANA BADIA                  
   373 M¦OLGA MONTENEGRO RODRIGUEZ         00:30:46 00:23:53 F E      2                                
   374 CONTXI AGUADO GAMERO                00:30:48 00:24:53 F B     24 CEIP SARDANA                   
   375 JOSE REINA REYES                    00:30:49 00:24:53   2     68 SARDANA BADIA                  
   376 NOEMI FERNANDEZ NAVARRO             00:30:49 00:24:33 F B     25 IES CIUTAT BADIA               
   377 ANTONIA ESPINOSA RODRIGUEZ          00:30:51 00:24:00 F D     28                                
   378 IVAN MIGUELEZ FERNANDEZ             00:30:52 00:24:25   1     71 CEIP SEGUIDILLAS               
   379 KEVIN SABARIEGO RAJA                00:30:52 00:24:40   1     72 CEIP MUÑEIRA                   
   380 ADRIAN ARENAS CASTILLA              00:30:53 00:25:15   1     73 CEIP MUÑEIRA                   
   381 ELISABETH CASTILLA CANO             00:30:53 00:25:16 F D     29 CEIP MUÑEIRA                   
   382 MANUEL SANCHEZ FERNANDEZ            00:30:54 00:24:23   1     74 IES CIUTAT BADIA               
   383 LAURA GONZALEZ FERNANDEZ            00:30:55 00:24:23 F B     26 IES CIUTAT BADIA               
   384 MARTA MINGUET PEINADO               00:30:55 00:25:05 F C      6 IES CIUTAT BADIA               
   385 SANDRA GOMEZ GUERRERO               00:30:55 00:24:30 F B     27                                
   386 MARTA RUBIO PINTADO                 00:30:55 00:25:04 F C      7 IES CIUTAT BADIA               
   387 JOSE CARRASCO LLAGOSTERA            00:30:56 00:24:15   2     69 IES BADIA BUP                  
   389 CRISTINA HERRERIAS BOHORQUE         00:30:56 00:24:57 F A     28 SARDANA BADIA                  
   388 MONTSE DOMINGUEZ GARCIA             00:30:56 00:24:41 F C      8                                
   390 JENNIFER YEPES AGUILAR              00:30:56 00:24:41 F C      9                                
   391 EMILIO HERRERIAS LUQUE              00:30:57 00:24:57   4    107 SARDANA BADIA                  
   392 EVA LOPEZ ASENSIO                   00:30:59 00:00:00 F A     29 CEIP SEGUIDILLAS               
   393 MANUEL LOPEZ RUIZ                   00:31:00 00:24:28   5      8 NATACIO BADIA                  
   394 LUIS SALGUERO RODRIGUEZ             00:31:01 00:24:41   1     75 CEIP JOTA                      
   395 BASILIO ROMERO GONZALEZ             00:31:23 00:25:36   4    108                                
   396 OSCAR ROMERO GONZALEZ               00:31:23 00:00:00   1     76                                
   397 NOEMI SAN JOSE VAZQUEZ              00:31:32 00:24:04 F B     28 IES BADIA BUP                  
   398 INMA CUCHILLOS MARQUEZ              00:31:33 00:24:05 F B     29 FP BADIA                       
   399 M¦DEL MAR VALIENTES ILLECAS         00:31:38 00:25:17 F D     30                                
   400 RAUL REINA REYES                    00:31:39 00:25:59   1     77 SARDANA BADIA                  
   401 CRISTINA GARCIA RUBIO               00:31:39 00:24:51 F B     30 CEIP SARDANA                   
   402 M¦ ENGRACIA LEMOS PIÑEIRO           00:31:39 00:25:40 F D     31 CLUB NATACIO BADIA             
   403 INMA PACHECO CAMINO                 00:31:41 00:24:04 F B     31 IES BADIA BUP                  
   404 TERESA GOMEZ GOMEZ                  00:31:47 00:25:42 F D     32                                
   405 DANIEL DE LA CRUZ ALVAREZ           00:31:49 00:26:25   2     70 SARDANA BADIA                  
   406 LUCAS DE LA CRUZ SANCHEZ            00:31:49 00:26:26   2     71 SARDANA BADIA                  
   407 Drs: 1029 Drs: 1029                 00:31:53 00:25:50   4    109                                
   408 Drs: 1030 Drs: 1030                 00:31:53 00:25:50   4    110                                
   409 SERGIO PASCUAL PEÑALVER             00:31:55 00:24:26   2     72 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
   410 Drs: 853 Drs: 853                   00:31:55 00:24:27   4    111                                
   411 JOSE REINA BORREGO                  00:31:56 00:25:57   4    112 CEIP SARDANA                   
   412 CARMEN MALDONADO MELERO             00:31:58 00:25:36 F D     33 SARDANA BADIA                  
   413 JONATHAN FERNANDEZ GIMENEZ          00:31:58 00:24:27   1     78 CEIP SEGUIDILLAS               
   414 MERCEDES GOMEZ MARTINEZ             00:31:59 00:25:46 F D     34 CLUB NATACIO BADIA             
   415 SARA VILA NAVARRO                   00:31:59 00:26:04 F B     32 FP BADIA                       
   416 JUAN JOSE GAMBIN NORIEGA            00:32:00 00:25:17   4    113 CEIP SEGUIDILLAS               
   417 MELANI GAMBIN MORILLO               00:32:01 00:25:20 F A     30 CEIP SEGUIDILLAS               
   418 MANUEL LLAMAS PEREZ                 00:32:02 00:24:15   2     73 CEIP SEGUIDILLAS               
   419 SARA SERRANO LARA                   00:32:03 00:26:01 F B     33 CLUB FUTBOL FEMENI BADIA       
   420 M¦DOLORES REYES FERNANDEZ           00:32:03 00:25:37 F D     35 CEIP MUÑEIRA                   
   421 ALBERTO ALTEBELLA GALVE             00:32:04 00:24:03   1     79 CEIP JOTA                      
   422 TANIA CARMONA ARENAS                00:32:04 00:25:23 F A     31 CEIP SEGUIDILLAS               
   423 EVA MENOR CANTADOR                  00:32:06 00:25:41 F D     36 NATACIO BADIA                  
   424 F§JAVIER MARTIN SANCHEZ             00:32:06 00:25:06   2     74 CEIP JOTA                      
   425 LUISA SANTOS BLANC                  00:32:06 00:25:42 F A     32 NATACIO BADIA                  
   426 MARTA GARRANCHO REDONDO             00:32:06 00:25:41 F D     37 NATACIO BADIA                  
   427 KEVIN PASCUAL PEÑALVER              00:32:07 00:21:39   1     80 CEIP SEGUIDILLAS               
   428 ASUNCION LARA GARCIA                00:32:07 00:24:55 F D     38                                
   429 JOSE ANTONIO NUÑEZ BLANCO           00:32:08 00:25:42   4    114 TALLERS CATALUNYA              
   430 PILAR GALVE SERRANO                 00:32:08 00:25:37 F D     39 CEIP JOTA                      
   431 RUBEN VERDEJO BENITEZ               00:32:09 00:26:40   2     75                                
   432 ESTHER SERRANO LARA                 00:32:09 00:26:03 F A     33                                
   433 CARIDAD CARMONA GIL                 00:32:11 00:00:00 F D     40                                
   434 VICTOR TERREFETA BERMEJO            00:32:13 00:25:31   4    115 CEIP SEGUIDILLAS               
   435 ADAM GONZALEZ ORTIZ                 00:32:17 00:26:42   2     76 CEIP MUÑEIRA                   
   436 EDMUNDO VALERA MUÑOZ                00:32:18 00:25:04   5      9                                
   437 MIRIAM GONGORA TORIBIO              00:32:21 00:26:40 F B     34 JUDO BADIA                     
   438 ISABEL CIUDAD DELGADO               00:32:21 00:26:39 F B     35 CEIP MUÑEIRA                   
   439 MIRIAM IBAÑEZ OJEDA                 00:32:24 00:26:42 F B     36 IES BADIA BUP                  
   440 M¦ DOLORES JOLY MEDINA              00:32:26 00:26:55 F D     41 CEIP SEGUIDILLAS               
   441 PEDRO FERNANDEZ FERNANDEZ           00:32:27 00:26:42   2     77 CEIP MUÑEIRA                   
   442 JONATHAN IBAÑEZ OJEDA               00:32:29 00:25:40   1     81 CEIP JOTA                      
   443 M¦ LUISA ALBA EXPOSITO              00:32:32 00:26:17 F D     42 SARDANA BADIA                  
   444 VICTOR MARQUEZ PLUMED               00:32:33 00:25:54   2     78 SARDANA BADIA                  
   445 NOELIA MARIN MENDOZA                00:32:34 00:26:09 F B     37 SARDANA BADIA                  
   446 CRISTIAN DIAZ SITJAS                00:32:34 00:26:42   1     82 FUTBOL SALA SARDANA            
   447 SARA SANTOS GANDIA                  00:32:35 00:26:09 F B     38 NATACIO BADIA                  
   448 LAURA GALARRETA LEIRA               00:32:37 00:26:40 F B     39 SARDANA BADIA                  
   449 HECTOR ARAUJO MARCOS                00:32:37 00:26:13   1     83                                
   450 ANTONIO ARAUJO GUZMAN               00:32:38 00:26:13   4    116                                
   451 DAMARIS MARIN MARTINEZ              00:32:38 00:26:08 F B     40 CEIP MUÑEIRA                   
   452 JONATHAN FERNANDEZ CABEZAS          00:32:38 00:26:09   1     84 SARDANA BADIA                  
   453 RAQUEL BERNIES MOYANO               00:32:39 00:24:38 F B     41 CEIP JOTA                      
   454 MANUEL ALGUER SANTANGELO            00:32:43 00:26:38   4    117 CLUB FUTBOL FEMENI BADIA       
   455 PATRICIA REVELLES PEÑA              00:32:43 00:25:58 F A     34 CEIP JOTA                      
   456 MARGARITA PEÑA JOVER                00:32:44 00:26:00 F D     43 CEIP JOTA                      
   457 ALFONSO PRIETO LOPEZ                00:32:45 00:26:15   4    118                                
   458 PIEDAD CORTES PUERTAS               00:32:46 00:26:15 F D     44                                
   459 RAFAEL MORENO FLORES                00:32:48 00:26:03   1     85 SARDANA BADIA                  
   460 OSCAR SALVAT ALBA                   00:32:50 00:26:17   1     86 SARDANA BADIA                  
   461 CORAL MARTINEZ AYLLON               00:32:54 00:26:34 F A     35 CEIP JOTA                      
   462 CRISTIAN MARTIN GUILLEN             00:32:55 00:26:34   1     87 CEIP JOTA                      
   463 JUAN ELIAS MARTINEZ VICTORIA        00:32:56 00:26:33   4    119                                
   464 JUAN MARTINEZ PACHECO               00:32:56 00:26:33   5     10                                
   465 GREGORIO FERNANDEZ SUAREZ           00:32:58 00:27:32   4    120 CEIP SEGUIDILLAS               
   466 NOELIA DALMA PATIÑO                 00:33:00 00:26:10 F B     42 SARDANA BADIA                  
   467 JONATAN DIAZ SITJAS                 00:33:02 00:26:43   1     88                                
   468 SONIA SITJAS CARBONES               00:33:03 00:26:41 F D     45 SARDANA BADIA                  
   469 RAQUEL FRANCISCO PALAZON            00:33:04 00:27:31 F B     43 CEIP SARDANA                   
   470 OMAR EL AZHARI FERRER               00:33:04 00:00:00   1     89 CEIP JOTA                      
   471 LAURA RODRIGUEZ VECA                00:33:06 00:26:26 F A     36 CEIP SEGUIDILLAS               
   472 MARTA ZURITA OLEA                   00:33:08 00:26:40 F A     37 SARDANA BADIA                  
   473 LUZ SANCHEZ RODRIGUEZ               00:33:09 00:26:43 F A     38 SARDANA BADIA                  
   474 NATALIA CILLER RUIZ                 00:33:11 00:26:53 F C     10 IES CIUTAT BADIA               
   475 LAURA CABRERA GARCIA                00:33:12 00:26:53 F A     39 SARDANA BADIA                  
   476 CRISTINA CABRERA GARCIA             00:33:12 00:26:52 F C     11 IES CIUTAT BADIA               
   477 SERGIO GOMEZ JIMENEZ                00:33:13 00:27:35   2     79                                
   478 ROCIO FERNANDEZ BAENO               00:33:13 00:27:31 F A     40 CEIP SEGUIDILLAS               
   479 MAYTE RODRIGUEZ REBOLLO             00:33:15 00:26:43 F D     46 SARDANA BADIA                  
   480 ANA ANDRE MORENO                    00:33:30 00:27:06 F B     44                                
   481 DAVID ROBLES VAZQUEZ                00:33:30 00:26:41   1     90 CEIP MUÑEIRA                   
   482 SARAI MARTINEZ ROZAS                00:33:33 00:27:06 F B     45 CEIP JOTA                      
   483 JOSE RAMOS LUJAN                    00:33:33 00:26:41   1     91 CEIP MUÑEIRA                   
   484 DAVID AMIGO SANCHEZ                 00:33:35 00:26:38   1     92 CEIP MUÑEIRA                   
   486 BERNARDO VALIENTE MARTINEZ          00:33:35 00:26:23   5     11 CLUB PATI BADIA                
   485 FRANCISCO SANTIAGO SANTIAGO         00:33:35 00:27:31   4    121 SARDANA BADIA                  
   487 LIDIA SANTIAGO QUESADA              00:33:35 00:27:30 F A     41 SARDANA BADIA                  
   488 FRANCISCO VAZQUEZ REMESAL           00:33:37 00:25:53   4    122 TALLERS CATALUNYA              
   489 ISABEL CRUZ GALEOTE                 00:33:38 00:26:22 F D     47 CLUB PATI BADIA                
   490 LOLI ILLECAS RODRIGEZ               00:33:38 00:26:21 F D     48                                
   491 J.JOSE CANALEJO APARICIO            00:33:41 00:27:36   4    123                                
   492 ESTHER ESCUDERO GUERRERO            00:33:42 00:26:17 F B     46 CEIP SEGUIDILLAS               
   493 LAURA RODRIGUEZ RAGA                00:33:43 00:26:17 F B     47 FP BADIA                       
   494 BERTA GONGORA ALCALA                00:33:44 00:28:09 F B     48 NATACIO BADIA                  
   495 ALBA GARCIA CASTRO                  00:33:45 00:28:50 F A     42                                
   496 NOEMI HITA OLMO                     00:33:49 00:26:29 F B     49 JUDO BADIA                     
   497 TANIA DE LA CRUZ FLORES             00:33:49 00:26:31 F A     43 CLUB FUTBOL MASCULI BADIA      
   498 CARLOS GARRIDO GONGORA              00:33:51 00:28:11   2     80 SARDANA BADIA                  
   499 XAVI CANALEJO PEREZ                 00:33:51 00:27:36   1     93                                
   500 DANIEL SANTOS GANDIA                00:33:52 00:28:31   3     40 CLUB NATACIO BADIA             
   501 CONCEPCION SIERRA TORREMOCHA        00:33:52 00:27:06 F E      3 SARDANA BADIA                  
   502 JAVIER DIAZ DE LA MORERA            00:33:53 00:28:30   2     81 NATACIO BADIA                  
   503 JOSE LUIS MARTOS SIERRA             00:33:53 00:27:07   4    124 SARDANA BADIA                  
   504 XESCA CORZO MELLADO                 00:33:56 00:27:13 F D     49 CLUB NATACIO BADIA             
   505 JORDI SASTRE SUSAGNA                00:33:57 00:25:38   1     94                                
   506 FRANCISCA SUSAGNA SANTACANA         00:33:57 00:25:37 F D     50                                
   507 MIREIA MORENO PONCE                 00:33:59 00:27:09 F A     44 CEIP SEGUIDILLAS               
   508 M¦ ANTONIA DIAZ DEL MORAL           00:33:59 00:27:19 F D     51 CEIP SEGUIDILLAS               
   509 M¦ ISABEL REDONDO MORENO            00:34:00 00:27:19   4    125 CLUB NATACIO BADIA             
   510 CAROLINA CORDON RIOS                00:34:01 00:26:54 F C     12 IES CIUTAT BADIA               
   511 DAMIAN GARCIA DIAZ                  00:34:01 00:27:19   1     95 CEIP SEGUIDILLAS               
   512 ALICIA ALONSO SANCHEZ               00:34:02 00:28:04 F D     52 JUDO BADIA                     
   513 PILI GARCIA OLMO                    00:34:02 00:26:30 F B     50 IES BADIA BUP                  
   514 SARA TRUJILLO UTRILLA               00:34:02 00:26:30 F B     51 IES BADIA BUP                  
   515 KEVIN ALVAREZ DIAZ                  00:34:03 00:26:48   1     96 CEIP SEGUIDILLAS               
   516 JOEL REAL AGUILAR                   00:34:07 00:27:24   1     97 CEIP MUÑEIRA                   
   517 FRANCISCO REAL CAMACHO              00:34:08 00:27:26   4    126 CEIP MUÑEIRA                   
   518 JESUS ALONSO FERNANDEZ              00:34:10 00:26:47   1     98 SARDANA BADIA                  
   519 MARINA DIEZ GOMEZ                   00:34:11 00:26:05 F A     45 CLUB NATACIO BADIA             
   520 CAROLINA ROYO GONZALEZ              00:34:12 00:26:05 F A     46 CEIP SEGUIDILLAS               
   521 LORENA APARICIO ALEJANDRA           00:34:17 00:27:14 F B     52 CEIP MUÑEIRA                   
   522 JOSE MURCIANO HUERTA                00:34:18 00:28:17   4    127 CLUB NATACIO BADIA             
   523 TRINI PEREZ NIETO                   00:34:21 00:27:14 F B     53 CEIP MUÑEIRA                   
   524 M¦ DOLORES AGUILAR GARCIA           00:34:25 00:28:05 F D     53                                
   525 LLUIS YEPES NAVARRO                 00:34:26 00:28:05   4    128                                
   526 RUBEN ALCAIDE VENDRELL              00:34:26 00:28:29   1     99 CEIP SEGUIDILLAS               
   527 MONTSE VENDRELL RAMOS               00:34:27 00:28:29 F D     54 CEIP SEGUIDILLAS               
   528 SONIA RUIZ PEREZ                    00:34:28 00:27:00 F B     54 SARDANA BADIA                  
   529 INGRID GOMEZ JIMENEZ                00:34:28 00:28:18 F A     47                                
   530 ALBERTO PRADAS CORREDOR             00:34:29 00:28:20   1    100 CEIP SEGUIDILLAS               
   531 JAIRO CARRERAS RODRIGUEZ            00:34:30 00:27:54   1    101 CLUB NATACIO BADIA             
   532 DAMIAN CARRERAS MARTINEZ            00:34:30 00:27:54   4    129 CLUB NATACIO BADIA             
   533 TONI COMINO ORTIZ                   00:34:30 00:27:40   1    102 CEIP MUÑEIRA                   
   534 ALBERTO MACHADO DIAZ                00:34:30 00:28:27   2     82                                
   535 JOSE RAMON CASTELLVI GIL            00:34:31 00:28:19   4    130 CEIP SEGUIDILLAS               
   536 F§JOSE CASTELLVI AIS                00:34:31 00:28:18   1    103 CEIP SEGUIDILLAS               
   537 PAQUITA PEREZ MILENA                00:34:31 00:26:55 F E      4 SARDANA BADIA                  
   538 Drs: 1084 Drs: 1084                 00:34:33 00:27:57   4    131                                
   539 MARTA CALERO HERNANDEZ              00:34:33 00:27:57 F C     13 NATACIO BADIA                  
   540 SUSANA BORT PEREIRA                 00:34:33 00:28:09 F D     55 CEIP SEGUIDILLAS               
   541 NOEMI SASTRE SUSAGNA                00:34:33 00:27:18 F A     48                                
   542 MELISSA VAZQUEZ JIMENEZ             00:34:36 00:28:18 F C     14                                
   543 MARIA DOMINGUEZ JIMENEZ             00:34:39 00:28:00 F B     55 CEIP SARDANA                   
   544 JUDITH PEREZ BELTRON                00:34:40 00:27:58 F B     56 CEIP JOTA                      
   545 DANIEL SANCHEZ CARMAÑO              00:34:40 00:26:48   1    104 CEIP MUÑEIRA                   
   546 FUENENSANTA PEREZ TORRES            00:34:41 00:28:03 F A     49 CEIP MUÑEIRA                   
   547 DIEGO PERZ GAVILAN                  00:34:41 00:28:03   4    132 CEIP MUÑEIRA                   
   548 ELISABETH ORDOÑEZ TORRES            00:34:41 00:28:05 F B     57 CEIP JOTA                      
   549 FERNANDO MACHADO SAINZ              00:34:42 00:28:27   4    133                                
   551 LAURA ROJANO UREÑA                  00:34:43 00:27:58 F A     51 CEIP JOTA                      
   550 MARTA ROJANO UREÑA                  00:34:43 00:27:58 F A     50                                
   552 MIGUEL ROJANO MALDONADO             00:34:43 00:27:59   4    134 CEIP JOTA                      
   553 MONTSERRAT UREÑA BONA               00:34:44 00:00:00 F D     56 CEIP JOTA                      
   554 Drs: 499 Drs: 499                   00:34:45 00:27:46   4    135                                
   555 MANOLO SANTIAGO BALBUENA            00:34:45 00:27:48   2     83 CEIP JOTA                      
   556 M¦ DEL MAR VELARDE MORALEDA         00:34:46 00:28:10 F D     57 CLUB NATACIO BADIA             
   557 SILVIAS VALIENTE ILLESCAS           00:34:46 00:27:43 F D     58 CLUB PATI BADIA                
   558 CARMEN ILLESCAS RODRIGUEZ           00:34:47 00:27:43 F D     59 CLUB PATI BADIA                
   559 ANTONIO ORTEGA CARRILLO             00:34:48 00:28:05   4    136 SARDANA BADIA                  
   560 ANA M¦ NIETO RODRIGUEZ              00:34:48 00:27:34 F A     52 CEIP MUÑEIRA                   
   561 SANDRA SABARIEGO BORT               00:34:55 00:28:42 F B     58 CEIP SEGUIDILLAS               
   562 VIRGINIA ROMERO GONZALEZ            00:34:58 00:27:33 F A     53                                
   563 ENCARNACION GONZALEZ LOZANA         00:34:58 00:27:33 F D     60                                
   564 JUDITH MARQUEZ BALAGUERO            00:34:59 00:27:28 F A     54 CEIP JOTA                      
   565 VIRTUDES SANTIAGO CORTES            00:35:00 00:27:48 F A     55                                
   566 ISAAC LOPEZ LAMA                    00:35:00 00:27:42   1    105 JUDO BADIA                     
   567 LIDIA ORDOÑEZ TORRES                00:35:02 00:28:28 F A     56 CEIP JOTA                      
   568 MANUEL TORRES BERMUDEZ              00:35:02 00:28:28   4    137 CEIP JOTA                      
   569 JOSE GONZALEZ RODRIGUEZ             00:35:04 00:28:01   1    106 CEIP SEGUIDILLAS               
   570 MERCEDES RODRIGUEZ GIL              00:35:04 00:28:01 F D     61                                
   571 ANA M¦ LOPEZ GIMENO                 00:35:05 00:27:50 F D     62 NATACIO BADIA                  
   572 JOSE VALLE QUESADA                  00:35:05 00:28:30   2     84 CEIP SARDANA                   
   573 XAVIER POLO LOPEZ                   00:35:06 00:27:49   1    107 NATACIO BADIA                  
   574 ANDREA BARRAGAN DE LA HAZA          00:35:06 00:28:30 F A     57 SARDANA BADIA                  
   575 CONCHITA ROMAN ROMAN                00:35:06 00:28:30 F D     63 SARDANA BADIA                  
   576 ANAIS FERNANDEZ REYERO              00:35:07 00:28:08 F A     58 IES CIUTAT BADIA               
   577 RAQUEL FERNANDEZ REYERO             00:35:07 00:28:08 F B     59 IES BADIA BUP                  
   578 MARIA GARCIA HURTADO                00:35:10 00:28:02 F A     59                                
   579 RAFAEL RUIZ SERRANO                 00:35:17 00:28:29   5     12 NATACIO BADIA                  
   580 ANABEL GAMBIN MORILLO               00:35:19 00:28:00 F A     60 CEIP SEGUIDILLAS               
   581 ISABEL MORILLO CORTES               00:35:20 00:28:01 F D     64 CEIP SEGUIDILLAS               
   582 MARINA RIVODIGO ALBENDIZ            00:35:20 00:27:57 F A     61 CEIP MUÑEIRA                   
   583 RAFAEL PRADOS CORREDOR              00:35:21 00:28:22   1    108 CEIP SEGUIDILLAS               
   584 RAFAEL PRADOS PALOMINO              00:35:21 00:28:19   4    138 CEIP SEGUIDILLAS               
   585 Drs: 855 Drs: 855                   00:35:22 00:28:25   4    139                                
   586 LUIS GRIMA SABIO                    00:35:22 00:28:46   4    140 CEIP JOTA                      
   587 MANUEL GRIMA REYES                  00:35:22 00:28:46   1    109 CEIP JOTA                      
   588 JESUS RAMIREZ OJEDA                 00:35:24 00:28:30   1    110 SARDANA BADIA                  
   589 MIGUEL PEREZ BUENO                  00:35:40 00:27:51   5     13                                
   590 INES OSUNA SANCHEZ                  00:35:41 00:28:15 F A     62                                
   591 OSCAR GUERRERO DIAZ                 00:35:41 00:28:16   2     85 CEIP SEGUIDILLAS               
   592 NOELIA GERSOL QUESADA               00:35:46 00:28:35 F A     63                                
   593 ANA M¦ QUESADA DE LA TORRE          00:35:46 00:28:36 F D     65                                
   594 ANA VALLE ROMAN                     00:35:49 00:00:00 F B     60 CEIP SARDANA                   
   595 CARLA ARMESTO DELGADO               00:35:49 00:00:00 F A     64 SARDANA BADIA                  
   597 JOSE GERSOL AYLLON                  00:35:50 00:28:36   4    141                                
   596 M¦ANTONIA DELGADO PEREZ             00:35:50 00:28:37 F D     66 CEIP SARDANA                   
   598 M¦CARMEN CAMPOS JUSTICIA            00:35:50 00:27:31 F B     61 CEIP SEGUIDILLAS               
   599 JUDITH ARMESTO DELGADO              00:35:50 00:28:35 F A     65 CEIP SARDANA                   
   601 MARTA BAREA DE LA HOZ               00:35:51 00:28:08 F D     67 CEIP JOTA                      
   600 PEDRO ANDRES ARMESTO VIZCAINO       00:35:51 00:28:38   4    142                                
   602 YERAI RODRIGUEZ GONZALEZ            00:35:54 00:28:09   1    111 SARDANA BADIA                  
   603 M¦ CARMEN GONZALEZ CABRERA          00:35:54 00:28:09 F D     68 SARDANA BADIA                  
   604 MIGUEL ANGEL PINTADO EXPOSITO       00:35:55 00:28:45   4    143 CEIP MUÑEIRA                   
   605 DANIEL PINTADO GRIMA                00:35:56 00:28:47   1    112 CEIP MUÑEIRA                   
   606 BEATRIZ LUQUE RUIZ                  00:35:56 00:27:31 F B     62 FP BADIA                       
   607 FROILAN MARTIN GARCIA               00:35:56 00:28:59   4    144 JUDO BADIA                     
   608 ABEL MARTIN MORENO                  00:35:56 00:28:58   1    113 JUDO BADIA                     
   609 MIRIAM MARTINEZ ENCINAS             00:35:57 00:27:31 F B     63 CEIP SEGUIDILLAS               
   610 LOIDA LIGERO MARQUEZ                00:35:58 00:28:31 F B     64 CEIP SARDANA                   
   611 ALBA OCAÑA CADENA                   00:35:59 00:28:26 F A     66 CLUB PATI BADIA                
   612 JOSE OCAÑA FERE                     00:35:59 00:28:28   4    145 CLUB PATI BADIA                
   613 ELENA CABALLERO TOLEDO              00:35:59 00:29:13 F D     69 SARDANA BADIA                  
   614 ESTEFANIA RODRIGUEZ GARCIA          00:36:00 00:28:06 F B     65 SARDANA BADIA                  
   615 MIREIA HERNANDEZ SANCHEZ            00:36:00 00:28:48 F A     67 CEIP MUÑEIRA                   
   616 YOLANDA SANCHEZ HERNANDEZ           00:36:00 00:28:49 F D     70 CEIP MUÑEIRA                   
   617 ESTILA MUÑOZ MUÑOZ                  00:36:23 00:29:05 F E      5 SARDANA BADIA                  
   618 ARIADNA NOGUES REY                  00:36:24 00:00:00 F A     68 SARDANA BADIA                  
   619 LUIS FLORES VAZQUEZ                 00:36:24 00:29:35   4    146 SARDANA BADIA                  
   620 CLARA REY FERNANDEZ                 00:36:25 00:29:35 F D     71 SARDANA BADIA                  
   621 M¦CARMEN BLANCO PILA                00:36:26 00:28:42 F B     66 SARDANA BADIA                  
   622 ANA BLANCO ALBA                     00:36:26 00:28:42 F B     67 CEIP SARDANA                   
   623 MARTAO EXPOSITO GARCIA              00:36:30 00:28:59 F A     69 CEIP JOTA                      
   624 FERMIN EXPOSITO IBAÑEZ              00:36:32 00:28:59   4    147                                
   625 PEDRO JOSE BRAVO FUENTES            00:36:33 00:30:20   4    148 CEIP SEGUIDILLAS               
   626 Drs: 845 Drs: 845                   00:36:33 00:28:55   4    149                                
   627 Drs: 844 Drs: 844                   00:36:33 00:28:55   4    150                                
   628 MAYTE AIS MOLERO                    00:36:34 00:29:18 F D     72 CEIP SEGUIDILLAS               
   629 ANDRES ORTEGA TORRES                00:36:37 00:29:50   4    151 CEIP SEGUIDILLAS               
   630 NORMA CEULAR CABALLERO              00:36:41 00:29:40 F B     68 CEIP MUÑEIRA                   
   631 TAMARA CABALLERO CEULAR             00:36:42 00:29:43 F A     70 CEIP MUÑEIRA                   
   632 JENNIFER MARQUEZ ARANDA             00:36:43 00:29:15 F A     71 CEIP SEGUIDILLAS               
   633 LLUCIA AMOROS GIL                   00:36:43 00:29:48 F A     72 CEIP SEGUIDILLAS               
   634 JOSE JURADO RUIZ                    00:36:43 00:29:03   1    114 CEIP JOTA                      
   635 ANNA JURADO RUIZ                    00:36:43 00:29:02 F A     73 CEIP JOTA                      
   636 MARIA RUIZ FERNANDEZ                00:36:44 00:29:03 F D     73 CEIP JOTA                      
   637 Drs: 1514 Drs: 1514                 00:36:44 00:29:55   4    152                                
   638 DIEGO CANO MARTIN                   00:36:48 00:30:26   1    115                                
   640 JOSE LUIS MARTINEZ CALVILLO         00:36:49 00:29:34   4    153                                
   639 MARC MARTINEZ LEON                  00:36:49 00:29:31   1    116                                
   641 PILAR PEREZ CORREAS                 00:36:49 00:29:23 F E      6                                
   642 CRISTEL CORDOBA PINTO               00:36:50 00:29:49 F B     69 CEIP SEGUIDILLAS               
   643 JESSICA CORDOBA PINTO               00:36:51 00:29:48 F D     74 CEIP SEGUIDILLAS               
   644 JUANA LEON MARTINEZ                 00:36:52 00:29:32 F D     75                                
   645 SILVIA REAL CAMACHO                 00:36:52 00:29:31 F D     76 CEIP MUÑEIRA                   
   646 JOSE RODRIGUEZ CAMACHO              00:36:53 00:29:31   4    154 CEIP MUÑEIRA                   
   647 MANUEL MARQUEZ CARRIZO              00:36:54 00:29:15   4    155 CEIP SEGUIDILLAS               
   648 JUANI PUERTALLANO DEL MORAL         00:36:55 00:29:47 F D     77 CEIP SEGUIDILLAS               
   649 ILDA CES ALVES                      00:36:55 00:29:48 F A     74 CEIP SEGUIDILLAS               
   650 LIDIA CABALLERO CEULAR              00:36:56 00:29:44 F A     75 CEIP MUÑEIRA                   
   651 M¦CARMEN JIMENEZ MARTINEZ           00:36:58 00:29:40 F E      7                                
   652 LOLI CEULAR NIETO                   00:37:00 00:29:45 F D     78 CEIP MUÑEIRA                   
   653 NURIA MARIN ALONSO                  00:37:01 00:27:22 F D     79 CEIP MUÑEIRA                   
   654 CRISTIAN DELGADO MANRIQUE           00:37:01 00:30:00   2     86 SARDANA BADIA                  
   655 DEBORA CABOT ROMERO                 00:37:06 00:28:29 F A     76 CEIP SEGUIDILLAS               
   656 M¦ CARMEN CARDENAS DE LA HOZ        00:37:07 00:30:27 F B     70 CEIP JOTA                      
   657 ANTONIO JIMENEZ RODRIGUEZ           00:37:08 00:28:50   1    117 CEIP SARDANA                   
   658 JOSE€ SALAZAR VARA                  00:37:09 00:29:44   4    156 CEIP SEGUIDILLAS               
   659 JOSE SALAZAR PUERTOLLANO            00:37:10 00:29:48   1    118 CEIP SEGUIDILLAS               
   660 CRISTIAN GARCIA BARCHERO            00:37:13 00:29:30   2     87 CEIP SARDANA                   
   661 Drs: 1546 Drs: 1546                 00:37:14 00:29:31   4    157                                
   662 ANGEL OCHOA MORENO                  00:37:15 00:28:36   1    119 CEIP SEGUIDILLAS               
   663 JOSE MANUEL OCHOA SANZ              00:37:16 00:28:35   4    158 CEIP SARDANA                   
   664 ADRIAN AGUILERA VICTORIA            00:37:17 00:29:22   1    120 JUDO BADIA                     
   665 VICTOR SANCHEZ RIZO                 00:37:17 00:29:22   1    121 JUDO BADIA                     
   666 BARBARA TERREFETA IZQUIERD0         00:37:18 00:30:42 F B     71 CEIP SEGUIDILLAS               
   667 Drs: 1156 Drs: 1156                 00:37:19 00:29:23   4    159                                
   668 MAYTE CRUZ GOMEZ                    00:37:20 00:29:58 F C     15                                
   669 SARA RETAMERO RIVAS                 00:37:21 00:29:56 F A     77 CEIP SEGUIDILLAS               
   670 ADRIA MARMOL ROMERO                 00:37:22 00:28:36   1    122 JUDO BADIA                     
   671 Drs: 1163 Drs: 1163                 00:37:23 00:29:24   4    160                                
   672 ELISABETH CRUZ RODRIGUEZ            00:37:28 00:29:55 F B     72 FP BADIA                       
   673 AIDA PESQUER DIAZ                   00:37:28 00:29:55 F B     73 CEIP MUÑEIRA                   
   674 ELENA CORTES PINEDA                 00:37:29 00:29:53 F B     74 FP BADIA                       
   675 JOSE ANTONIO MARMOL MORENO          00:37:31 00:28:37   4    161 JUDO BADIA                     
   676 ALICIA DIAZ BERNAL                  00:37:31 00:29:41 F B     75 CEIP MUÑEIRA                   
   677 ANTONIO RETAMERO HIJANO             00:37:32 00:29:56   4    162 CEIP SEGUIDILLAS               
   678 MARC PASCUAL PEÑALVER               00:37:32 00:30:22   1    123 CEIP SEGUIDILLAS               
   679 Drs: 442 Drs: 442                   00:37:32 00:30:22   4    163                                
   680 PILARIN BARRAGAN DE LA HAZA         00:37:34 00:30:16 F D     80 SARDANA BADIA                  
   681 VERONICA MESA CHULLO                00:37:35 00:28:59 F A     78 SARDANA BADIA                  
   682 ALBA BORJA TORRES                   00:37:35 00:30:37 F A     79 SARDANA BADIA                  
   683 FRANCISCO MESA DIAZ                 00:37:36 00:29:02   5     14                                
   684 CRISTINA ASIS GOMEZ                 00:37:38 00:30:48 F A     80 CEIP MUÑEIRA                   
   685 MERCEDES ALVAREZ GONZALEZ           00:37:38 00:30:38 F B     76 SARDANA BADIA                  
   686 ANTONIA GARCIA FERNANDEZ            00:37:40 00:30:33 F D     81 CEIP MUÑEIRA                   
   687 SARA JORDAN GARCIA                  00:37:40 00:30:34 F B     77 CEIP MUÑEIRA                   
   688 JESSICA CALERO PADILLA              00:37:42 00:30:19 F B     78 CEIP SEGUIDILLAS               
   689 ALICIA BERNALL CARBONELL            00:37:43 00:29:40 F E      8 CEIP MUÑEIRA                   
   690 ROCIO MASEGOSA CASANOVA             00:37:43 00:30:02 F D     82 SARDANA BADIA                  
   691 LOLI GONZALEZ GONZALEZ              00:37:44 00:30:38 F D     83 SARDANA BADIA                  
   692 MARIA ADAME SEGURA                  00:37:45 00:30:44 F A     81 CEIP SEGUIDILLAS               
   693 BARTOLOME ADAME CARMONA             00:37:46 00:30:44   4    164 CEIP SEGUIDILLAS               
   694 PATRICIA AGUADO GAMERO              00:37:47 00:31:05 F A     82 CEIP SARDANA                   
   695 PEDRO AGUADO MARIN                  00:37:48 00:31:05   4    165 CEIP SARDANA                   
   696 IVAN MARQUEZ BALAGUERO              00:37:49 00:30:12   1    124 CEIP JOTA                      
   697 ERIC LORENZO FERNANDEZ              00:37:54 00:30:41   1    125 JUDO BADIA                     
   698 MERCEDES FERNANDEZ SANCHEZ          00:37:55 00:30:39 F D     84 JUDO BADIA                     
   699 ROCIO ADAME SEGURA                  00:37:56 00:30:19 F B     79 CEIP SEGUIDILLAS               
   700 SUSANA BALAGUERO LEON               00:37:59 00:30:10 F D     85 CEIP JOTA                      
   701 MONTSE ROZAS TORRESON               00:38:00 00:30:11 F D     86 CEIP JOTA                      
   702 JUAN ANTONIO BARTOLOME MULET        00:38:01 00:31:47   4    166 JUDO BADIA                     
   703 SALVA PLAZA ROMERO                  00:38:01 00:31:04   1    126 CEIP SEGUIDILLAS               
   704 J.MIQUEL SERRA CASTILLO             00:38:02 00:31:11   1    127                                
   705 KEVIN GOMEZ JIMENEZ                 00:38:13 00:29:39   1    128                                
   706 MARIA FARRAS GRAELLS                00:38:23 00:29:52 F D     87 CEIP MUÑEIRA                   
   707 EMILIO BLASCO MORALES               00:38:35 00:28:56   2     88 CEIP SEGUIDILLAS               
   708 ANGEL CARRETO FERNANDEZ             00:38:36 00:28:57   2     89 IES CIUTAT BADIA               
   709 JOSE MANUEL ABELLON GUARDIA         00:38:36 00:31:09   4    167 TALLERS CATALUNYA              
   710 FRANCISCO ASIS ALMAGRO              00:38:37 00:30:49   4    168 CEIP MUÑEIRA                   
   711 ALEJANDRO ASIS GOMEZ                00:38:37 00:30:46   1    129 CEIP MUÑEIRA                   
   712 CRISTINA FERNANDEZ SANCHEZ          00:38:39 00:30:49 F A     83 CEIP JOTA                      
   713 JENNIFER OLIVERA LANCHAZO           00:38:42 00:30:49 F A     84 CEIP JOTA                      
   714 DOLORES MARTINEZ DAVO               00:38:45 00:30:41 F E      9                                
   715 ENCARNA MORALES GARCIA              00:38:46 00:31:40 F E     10 CEIP MUÑEIRA                   
   716 ANTONIO PAREJA ANGEL                00:39:00 00:31:41   5     15 CEIP MUÑEIRA                   
   717 MARI VILCHEZ MOLINA                 00:39:03 00:31:28 F D     88 NATACIO BADIA                  
   718 M¦ ASUNCION RODRIGUEZ GARCIA        00:39:03 00:31:29 F D     89 CLUB NATACIO BADIA             
   719 DIANA LOPEZ SHAGHOGHI               00:39:04 00:29:59 F A     85 CEIP MUÑEIRA                   
   720 SUSANA ESCUBAIRO TOVAR              00:39:11 00:31:20 F D     90 TALLERS CATALUNYA              
   721 OSCAR OLMO OLMO                     00:39:13 00:31:21   4    169 TALLERS CATALUNYA              
   722 FARI SHAGHOGHI BAHRI                00:39:13 00:00:00   4    170 CEIP MUÑEIRA                   
   723 ALBA MARTINEZ PAREJA                00:39:14 00:30:37 F A     86                                
   724 THAIS REAL AGUILAR                  00:39:14 00:30:37 F A     87 CEIP MUÑEIRA                   
   725 BERNARDO MARTINEZ LOPEZ             00:39:14 00:30:36   4    171                                
   726 CRISTINA JARDON GARCIA              00:39:15 00:30:38 F A     88 CEIP MUÑEIRA                   
   727 CRISTELLE GONZALEZ ALVAREZ          00:39:28 00:31:21 F D     91 TALLERS CATALUNYA              
   728 MONTSE PAEZ CUBEL                   00:39:28 00:31:45 F D     92 CEIP MUÑEIRA                   
   729 ERIC TONDO PAEZ                     00:39:29 00:31:45   1    130 CEIP MUÑEIRA                   
   730 CLAUDIA APARICIO ALEJANDRO          00:39:33 00:31:18 F A     89 CEIP MUÑEIRA                   
   731 CARMEN ALEJANDRO MEDINA             00:39:33 00:31:19 F D     93 CEIP MUÑEIRA                   
   732 FRANCESC GONZALEZ MEJIAS            00:39:36 00:00:00   1    131 CEIP JOTA                      
   733 AINOA DELGADO MEJIAS                00:39:37 00:00:00 F A     90 NATACIO BADIA                  
   734 ANA M, AGUILAR FLORES               00:39:38 00:31:25 F D     94 CEIP MUÑEIRA                   
   735 CONCHI GARCIA FERNANDEZ             00:39:39 00:31:24 F D     95 CEIP MUÑEIRA                   
   736 ROCIO MARTINEZ SANCHEZ              00:39:39 00:31:27 F A     91 CEIP SEGUIDILLAS               
   737 SARA GARCIA GARCIA                  00:39:39 00:31:28 F A     92 CLUB NATACIO BADIA             
   738 MAIRA TORRES SERRANO                00:39:40 00:29:54 F B     80 CEIP MUÑEIRA                   
   739 JOSE LUIS MARTINEZ AGUADO           00:39:41 00:31:37   4    172 CEIP SEGUIDILLAS               
   741 CARMEN GARCIA BARBA                 00:39:41 00:31:36 F D     96 NATACIO BADIA                  
   740 ANTONIO NAVARRO GARCIA              00:39:41 00:31:36   4    173                                
   742 RAIMON GARCIA POMBO                 00:39:43 00:30:59   2     90 CLUB JUDO BADIA                
   743 JOSE DANIEL HEREDIA CUNI            00:39:49 00:31:34   1    132 SARDANA BADIA                  
   744 SOFIA MARTIN SANCHEZ                00:39:50 00:31:41 F A     93 SARDANA BADIA                  
   745 MARIA CINTA MOMPEL SABATE           00:40:00 00:31:49 F D     97 JUDO BADIA                     
   746 CRISTINA MORALES ALEJANDRE          00:40:01 00:31:59   1    133 CEIP JOTA                      
   747 ANA M¦ ALEJANDRO LOPEZ              00:40:02 00:31:58 F D     98 CEIP JOTA                      
   748 LAURA RUIZ BORRAZ                   00:40:11 00:31:09 F A     94 CEIP SARDANA                   
   749 MARIO TORRES SERRANO                00:40:11 00:31:42   1    134 CEIP JOTA                      
   750 MARIA ANTONIA SERRANO CAÑAS         00:40:13 00:31:42 F D     99 CEIP JOTA                      
   751 NEUS BARTOLOME MOMPEL               00:40:15 00:31:48 F B     81 JUDO BADIA                     
   752 AMPARO MANRIQUE CASTRO              00:40:15 00:30:01 F D    100 SARDANA BADIA                  
   753 MAYTE PADILLA MUÑOZ                 00:40:16 00:31:44 F A     95 CEIP SEGUIDILLAS               
   754 MARIA DOLORES MEJIAS JARIEGO        00:40:16 00:00:00 F D    101 NATACIO BADIA                  
   755 MARIA TERESA MUÑOZ MELGARES         00:40:16 00:31:45 F D    102 CEIP SEGUIDILLAS               
   756 NEREA DELGADO MEDIAS                00:40:17 00:00:00 F A     96 NATACIO BADIA                  
   757 SARA RUIZ SERRANO                   00:40:18 00:31:42 F A     97 CEIP JOTA                      
   758 ESTHER GONGORA GRACIA               00:40:18 00:32:52 F D    103                                
   759 LAURA BAILEN REY                    00:40:19 00:31:08 F B     82 SARDANA BADIA                  
   760 Drs: 1759 Drs: 1759                 00:40:20 00:31:06   4    174                                
   761 SILVIA ROJANO HIGUERAS              00:40:21 00:31:06 F B     83                                
   762 JORGE RUS ORTIZ                     00:40:21 00:34:15   3     41 CEIP SEGUIDILLAS               
   763 SELENE MARTIN VALENZUELA            00:40:22 00:31:06 F B     84                                
   764 EMMA GONZALEZ MEJIAS                00:40:26 00:00:00 F A     98                                
   765 M.JESUS MEJIAS SARIEGO              00:40:27 00:00:00 F D    104                                
   766 FRANCISCO DELGADO LUNA              00:40:27 00:30:02   4    175 SARDANA BADIA                  
   767 CATI CAMPAÑA CARRASCO               00:40:30 00:31:18 F D    105 CEIP MUÑEIRA                   
   768 SILVIA CAMPAÑA CARRASCO             00:40:30 00:31:19 F A     99 CEIP MUÑEIRA                   
   769 ALBA ALCAIDE VENDRELL               00:40:37 00:32:15 F B     85                                
   770 JENNIFER BENEITO LUQUE              00:40:38 00:31:38 F A    100 CEIP SEGUIDILLAS               
   771 RAUL JESUS MESA GONZALEZ            00:40:38 00:31:38   4    176 JUDO BADIA                     
   772 MELANIA NAVARRO HERRERA             00:40:38 00:32:15 F B     86 IES BADIA BUP                  
   773 MARTA ORTEGA VAZQUEZ                00:40:40 00:32:11 F B     87 CEIP MUÑEIRA                   
   774 ELI CRUZ MADRIGUEZ                  00:40:40 00:32:11 F B     88 CEIP MUÑEIRA                   
   775 VERONICA BELTRAN SERRANO            00:40:41 00:32:10 F B     89 CEIP MUÑEIRA                   
   776 PEDRO SANTIAGO SANTIAGO             00:40:49 00:31:25   1    135 CEIP JOTA                      
   777 PAQUI MORENA MATE                   00:40:49 00:31:48 F D    106                                
   778 CONXI ADRIAN NAVAU                  00:40:49 00:31:49 F D    107 JUDO BADIA                     
   779 M¦CRISTINA ALONSO FERNANDEZ         00:40:54 00:32:30 F D    108 SARDANA BADIA                  
   780 MARC GONZALEZ ANGLARILL             00:40:54 00:32:30   4    177 SARDANA BADIA                  
   781 ALBA CAÑADAS FUNEZ                  00:40:58 00:31:54 F A    101 CEIP JOTA                      
   782 CONSUELO FUNEZ LOPEZ                00:40:58 00:31:53 F D    109 CEIP JOTA                      
   783 HEIDI ROJANO HIGUERAS               00:41:00 00:32:39 F A    102                                
   784 LEONARDO HIGUERAS LOZANO            00:41:03 00:32:42   5     16                                
   785 ALANIS MOLINA IBORRA                00:41:04 00:33:14 F A    103 NATACIO BADIA                  
   786 CRISTINA CARMONA GARCIA             00:41:04 00:31:39 F A    104 SARDANA BADIA                  
   787 CARMEN IBORRA MOLINA                00:41:05 00:33:14 F D    110 NATACIO BADIA                  
   788 MERCEDES IBORRA ESCAÑEZ             00:41:05 00:33:13 F D    111 NATACIO BADIA                  
   789 MARINA ARPAL LEON                   00:41:05 00:33:19 F A    105 SARDANA BADIA                  
   790 MIGUEL ARPAL VENDREL                00:41:05 00:33:19   4    178 SARDANA BADIA                  
   791 JOSEFA ZANCADA MACHADO              00:41:06 00:32:26 F E     11                                
   792 MIRELLA SERRANO TALAVAN             00:41:06 00:32:26 F A    106                                
   793 JORDI FERRA BLASCO                  00:41:07 00:31:11   1    136 CLUB JUDO BADIA                
   794 JONATHAN FERRA BLASCO               00:41:08 00:31:13   2     91 CLUB JUDO BADIA                
   795 ROSA MARIA GARCIA SANTOS            00:41:08 00:31:58 F A    107 NATACIO BADIA                  
   796 JUAN JOSE CALDERO CASTRO            00:41:10 00:31:57   4    179 CEIP JOTA                      
   797 VIRGINIA SANTOS BLANCH              00:41:10 00:31:58 F D    112 NATACIO BADIA                  
   798 ANTONIO MARQUEZ SANCHEZ             00:41:10 00:32:35   5     17 CEIP JOTA                      
   799 MARCOS IBORRA SANCHEZ               00:41:11 00:33:13   1    137 NATACIO BADIA                  
   800 TOÑI ALCALA                         00:41:11 00:33:15 F D    113 NATACIO BADIA                  
   801 ANABEL MARTINEZ RAMIREZ             00:41:15 00:32:03 F B     90 CEIP SARDANA                   
   802 SARAY HURTADO GARCIA                00:41:15 00:32:03 F B     91 SARDANA BADIA                  
   803 SORAYA ALVAREZ RUIZ                 00:41:18 00:00:00 F A    108 SARDANA BADIA                  
   804 LORENA GUTIERREZ PASCUAL            00:41:18 00:31:52 F B     92 FP BADIA                       
   805 LORENA GUTIERREZ PASCUAL            00:41:19 00:31:56 F B     93 FP BADIA                       
   806 VANESSA LARA RAMIRO                 00:41:19 00:31:51 F B     94 FP BADIA                       
   807 MELANIE GUTIRREZ PASCUAL            00:41:19 00:31:54 F A    109 CEIP SEGUIDILLAS               
   808 ENCARNA FERNANDEZ JIMENEZ           00:41:20 00:31:43 F D    114 SARDANA BADIA                  
   809 ELISABETH ORTEGA FERNANDEZ          00:41:20 00:31:43 F A    110 SARDANA BADIA                  
   810 SONIA MATAMOROS RODRIGUEZ           00:41:22 00:31:17 F B     95 SARDANA BADIA                  
   811 ALEXANDRA GOMEZ MIRANDA             00:41:25 00:31:15 F A    111 CEIP MUÑEIRA                   
   812 DOLORS PADILLA FERNANDEZ            00:41:26 00:33:58 F D    115                                
   813 MIREIA BOCH FARRAS                  00:41:28 00:34:00 F A    112 CEIP MUÑEIRA                   
   814 MARC GRANADO VAZQUEZ                00:41:31 00:29:54   1    138 CEIP JOTA                      
   815 MANUEL GRANADO GOMEZ                00:41:32 00:29:54   4    180 CEIP JOTA                      
   816 SERGIO SANCHEZ ZAHIÑOS              00:41:34 00:32:11   1    139 CEIP SEGUIDILLAS               
   817 FRANCISCO SANCHEZ LAGO              00:41:35 00:32:10   4    181 CEIP SEGUIDILLAS               
   818 M¦ CARLOTA FERNANDEZ REGUEIRA       00:41:40 00:32:48 F D    116 CEIP MUÑEIRA                   
   819 LUIS GRIMA REYES                    00:41:40 00:32:27   1    140 CEIP JOTA                      
   820 MAGDALENA REYES BALLESTEROS         00:41:41 00:32:27 F D    117 CEIP JOTA                      
   821 MARC CLAPERS FABA                   00:41:42 00:32:06   1    141                                
   822 GLORIA FABA NAVARRO                 00:41:42 00:32:10 F D    118                                
   823 M¦ ANGELA CASTELLVI GARCIA          00:41:43 00:32:08 F D    119                                
   824 JAVIER HERNANDEZ JORDA              00:41:44 00:32:48   4    182 CEIP MUÑEIRA                   
   825 ESTHER HERNANDEZ SANCHEZ            00:41:44 00:32:48 F A    113 CEIP MUÑEIRA                   
   826 JUAN MORENO PONCE                   00:41:48 00:32:51   1    142 CEIP SEGUIDILLAS               
   827 MARIA ISABEL PONCE MELLADO          00:41:48 00:32:50 F D    120 CEIP SEGUIDILLAS               
   828 ANNA CLAPERS VALLS                  00:41:49 00:32:06 F A    114 CEIP SEGUIDILLAS               
   829 CARME VALLS SOLA                    00:41:50 00:32:08 F D    121                                
   830 MARIA EL AGUILA VERA                00:41:50 00:32:12 F A    115 CEIP JOTA                      
   831 ANTONIO ROMERO PARRILLA             00:41:50 00:34:14   4    183 CEIP SEGUIDILLAS               
   832 MARIA GOMEZ CONTRERAS               00:41:51 00:32:12 F E     12 CEIP JOTA                      
   833 CRISTINA SANCHEZ ZAHIÑOS            00:41:52 00:32:53 F A    116 CEIP SEGUIDILLAS               
   834 CARMEN ZAHIÑOS SANTOS               00:41:52 00:32:53 F D    122 CEIP SEGUIDILLAS               
   835 DANIEL TONDO PAEZ                   00:41:52 00:32:33   1    143 CEIP MUÑEIRA                   
   836 JORDI TONDO VENTURA                 00:41:53 00:32:35   4    184 CEIP MUÑEIRA                   
   837 MARC TONDO PAEZ                     00:41:53 00:32:34   1    144 CEIP MUÑEIRA                   
   838 ALEJANDRO MARTOS SIERRA             00:41:55 00:00:00   4    185 SARDANA BADIA                  
   839 ESTHER SIERRA MARTOS                00:41:55 00:00:00 F A    117 SARDANA BADIA                  
   840 M¦CARMEN MARTOS SIERRA              00:41:55 00:00:00 F D    123 SARDANA BADIA                  
   841 XAVIER CLAPERS PLADEVALL            00:42:00 00:32:10   4    186 CEIP SEGUIDILLAS               
   842 RICARD CLAPERS VALLS                00:42:00 00:32:09   1    145                                
   843 CAYETANO SAEZ GUERRERO              00:42:02 00:35:33   4    187 CEIP MUÑEIRA                   
   844 CARLOS VILLANUEVA IGLESIAS          00:42:06 00:33:16   1    146 NATACIO BADIA                  
   845 JOSE LUIS SAEZ GARCIA               00:42:06 00:35:33   1    147 CEIP MUÑEIRA                   
   846 ELOI VILLANUEVA GARRIDO             00:42:07 00:33:14   4    188 NATACIO BADIA                  
   847 JUDITH VILLANUEVA VILCHES           00:42:07 00:33:14 F A    118 CLUB NATACIO BADIA             
   848 M¦CARMEN GARCIA PEREZ               00:42:07 00:35:35 F D    124 CEIP MUÑEIRA                   
   849 MARINA NUÑEZ MOLINA                 00:42:17 00:34:02 F A    119 NATACIO BADIA                  
   850 LOLI MOLINA PARRA                   00:42:18 00:34:02 F D    125 NATACIO BADIA                  
   851 BEATRIZ TERREFETA IZQUIERDO         00:42:19 00:33:11 F A    120 CEIP SEGUIDILLAS               
   852 LAURA BRAVO SANCHEZ                 00:42:20 00:33:11 F A    121 CEIP SEGUIDILLAS               
   853 BEGOÑA CARMONAR ROCAMORA            00:42:27 00:33:31 F D    126 CEIP SEGUIDILLAS               
   854 ELOY MENJIBAR MORALES               00:42:31 00:32:32   1    148 CEIP MUÑEIRA                   
   855 CRISTINA GARCIA LIETOR              00:42:33 00:34:57 F A    122 CEIP JOTA                      
   856 RICARDO VICENTE CAÑADAS             00:42:34 00:33:59   1    149 CEIP SARDANA                   
   857 JENNIFER MARTIN HIDALGO             00:42:35 00:34:56 F A    123 CEIP JOTA                      
   858 Drs: 1026 Drs: 1026                 00:42:47 00:34:33   4    189                                
   859 ALEXIS RODRIGUEZ PEREZ              00:42:49 00:34:33   2     92 IES CIUTAT BADIA               
   860 SERGI ALONSO CRUZ                   00:42:51 00:34:17   1    150                                
   861 BEATRIZ ORTEGA REBOLLAR             00:42:52 00:34:18 F D    127                                
   862 CARLOS HERNANDEZ GALLEGO            00:42:53 00:34:17   4    190                                
   863 MANUEL CAÑADAS GUIJO                00:42:53 00:32:32   4    191                                
   864 DAVID CAÑADAS FUNEZ                 00:42:53 00:32:33   2     93 IES BADIA BUP                  
   865 FRANCESC CASTELLVI ODENA            00:42:55 00:34:19   5     18                                
   866 LORENA EXPOSITO JEREZ               00:42:56 00:34:32 F B     96                                
   867 F§MANUEL CAÑERO ANCIO               00:42:56 00:33:27   4    192                                
   868 VICTOR CAÑERO JIMENEZ               00:42:57 00:33:28   1    151                                
   869 TANIA MARTIN HIDALGO                00:42:59 00:34:46 F A    124 CEIP JOTA                      
   871 OBDULIA PAREJA ALCONCHEL            00:43:00 00:33:39 F D    128                                
   870 AMANDA GARCIA RUIZ                  00:43:00 00:33:39 F A    125                                
   872 ANTONIO POLO CASADO                 00:43:11 00:34:24   4    193 NATACIO BADIA                  
   873 DOLORES FERNANDEZ LOZANO            00:43:18 00:33:57 F E     13 SARDANA BADIA                  
   874 TOÑI ROMAN CERRO                    00:43:19 00:00:00 F E     14 NATACIO BADIA                  
   875 SHEILA LOPEZ VERA                   00:43:20 00:34:06 F A    126 CLUB NATACIO BADIA             
   876 NOELIA IBORRA SANCHEZ               00:43:25 00:34:23 F A    127 NATACIO BADIA                  
   877 LAURA OSETE MATEO                   00:43:25 00:35:46 F D    129 JUDO BADIA                     
   878 MIRIAM ALONSO OSETE                 00:43:26 00:35:46 F A    128 CLUB JUDO BADIA                
   879 JOAN MARC BRUFFAN ROSAL             00:43:26 00:35:14   1    152 SARDANA BADIA                  
   880 MARC ALONSO OSETE                   00:43:26 00:35:47   1    153 CLUB JUDO BADIA                
   881 LUIS BODEGO OSETE                   00:43:28 00:35:46   1    154 JUDO BADIA                     
   882 CARMEN SANCHEZ GARCIA               00:43:28 00:34:37 F D    130 NATACIO BADIA                  
   883 LUCRECIA GARCIA BORREGO             00:43:44 00:34:08 F E     15 NATACIO BADIA                  
   884 PITUSSA GARCIA BORREGO              00:43:44 00:34:21   1    155                                
   885 ANTONIO JARDON FERNANDEZ            00:43:56 00:35:22   4    194 CEIP MUÑEIRA                   
   886 ADRIANA GARCIA GUERERO              00:43:57 00:35:25 F A    129                                
   887 FRANCISCO GARCIA FERNANDO           00:43:58 00:35:23   4    195                                
   888 PEDRO JOSE ALVARO CRESPO            00:43:59 00:35:20   4    196 SARDANA BADIA                  
   889 LUCAS ALVAREZ VILLARREAL            00:43:59 00:35:22   5     19 SARDANA BADIA                  
   890 RICARDO JAVIER MARTOS SIERRA        00:44:08 00:35:37   4    197 SARDANA BADIA                  
   891 BERTA PEDRERO SERRANO               00:44:25 00:34:31 F D    131 SARDANA BADIA                  
   892 LIDIA GARCIA PEDRERO                00:44:26 00:34:30 F A    130 SARDANA BADIA                  
   893 M¦ JOAQUINA MARTINEZ JORGE          00:44:35 00:35:16 F D    132 CEIP MUÑEIRA                   
   894 DAVID MARIN MARTINEZ                00:44:35 00:35:15   1    156 CEIP MUÑEIRA                   
   895 EVELING RIZO PALACIOS               00:44:35 00:35:42 F D    133 JUDO BADIA                     
   896 DOLORES MONCAYO MARTINEZ            00:44:36 00:35:42 F D    134                                
   897 SERGI MARTINEZ MEJIAS               00:44:43 00:35:27   2     94 CEIP JOTA                      
   898 KEVIN LOPEZ MARTINEZ                00:44:47 00:36:11   1    157 CEIP MUÑEIRA                   
   899 NOELIA MARTINEZ FRANCO              00:44:47 00:00:00 F D    135 CEIP MUÑEIRA                   
   900 IRIS BARBE LLAGOSTERA               00:45:01 00:37:22 F B     97 JUDO BADIA                     
   901 FRANCISCO JOSE DELGADO MARTIN       00:45:01 00:35:55   1    158 CEIP MUÑEIRA                   
   902 FELIPE SISNIEGA DIAZ                00:45:02 00:37:21   4    198 CLUB JUDO BADIA                
   903 AITOR SISMIEGA GUILLEM              00:45:04 00:37:18   1    159 JUDO BADIA                     
   904 ADAM SISNIEGA GUILLEM               00:45:05 00:37:17   3     42 JUDO BADIA                     
   905 MARC BARRIO ALBILLO                 00:45:06 00:35:57   1    160                                
   906 ENCARNA PAREJA MORALES              00:45:08 00:36:36 F D    136 CEIP MUÑEIRA                   
   907 NEREA RUIZ PAREJA                   00:45:09 00:36:35 F A    131 CEIP MUÑEIRA                   
   908 RUBEN JIMENEZ FERNANDEZ             00:45:24 00:36:20   2     95 CLUB NATACIO BADIA             
   909 JOSE JIMENEZ HINOJOSA               00:45:25 00:36:20   4    199 CLUB NATACIO BADIA             
   910 AURORA FERNANDEZ HERNANDEZ          00:45:26 00:37:09 F D    137 CLUB NATACIO BADIA             
   911 ANTONIO ALCAIDE CARMONA             00:45:42 00:36:37   4    200 CEIP SEGUIDILLAS               
   912 JOSE ANTONIO NUÑEZ MOLINA           00:45:42 00:36:37   2     96 NATACIO BADIA                  
   913 SANDRA SAEZ GARCIA                  00:46:09 00:35:18 F A    132 CEIP MUÑEIRA                   
   914 ANTONIA PEREZ GAVILAN               00:46:09 00:35:18 F D    138 CEIP MUÑEIRA                   
   915 ALVARO DE LA CRUZ SANTOS            00:46:33 00:36:44   1    161                                
   916 MARIANO DE LA CRUZ CID              00:46:33 00:36:47   4    201                                
   917 PILAR SANTOS BLANCH                 00:46:39 00:36:43 F D    139                                
   918 JAVIER HERRERA SALMERON             00:46:42 00:38:19   4    202                                
   919 XAVIER HERRERA CASALS               00:46:42 00:38:20   1    162 SARDANA BADIA                  
   920 DAVID GONZALEZ GUARDEÑO             00:46:42 00:38:26   1    163 CEIP MUÑEIRA                   
   921 JOEL BASTANTE EIZAGUIRRE            00:46:45 00:37:13   1    164 CEIP JOTA                      
   922 ASTEM GARCIA FERNANDEZ              00:46:47 00:37:07 F D    140 CEIP JOTA                      
   923 MELAMIA LORCA GARCIA                00:46:49 00:37:14 F A    133 CEIP JOTA                      
   924 ESTHER SANCHEZ VEGA                 00:47:01 00:37:20 F D    141 CEIP SEGUIDILLAS               
   925 Drs: 1025 Drs: 1025                 00:47:06 00:40:11   4    203                                
   926 SONIA EIZAGUIRRE ESPINAR            00:47:10 00:37:15 F D    142 CEIP JOTA                      
   927 CARLA BASTANTE EIZAGUIRRE           00:47:11 00:37:15 F A    134 CEIP JOTA                      
   928 ANTONIO RUIZ RETAMAR                00:47:11 00:37:32   5     20                                
   929 JOAQUIN RUBIO GUZMAN                00:47:11 00:37:31   5     21 IES CIUTAT BADIA               
   930 INMACULADA FERRER OLMEDO            00:47:12 00:37:33 F E     16                                
   931 ASCENSION PINTADO PINTADO           00:47:12 00:37:33 F E     17 IES CIUTAT BADIA               
   932 ALBERTO SERRANO ZANCADA             00:47:13 00:36:50   4    204                                
   933 MILA TALAVAN ARJONA                 00:47:18 00:36:52 F D    143                                
   934 PALMA VAZQUEZ ESPINOSA              00:47:26 00:38:26 F D    144 CEIP MUÑEIRA                   
   935 MIGUEL ORTEGA VAZQUEZ               00:47:27 00:38:25   1    165 CEIP MUÑEIRA                   
   936 ISABEL SEGURA RAMIREZ               00:47:33 00:38:35 F D    145 CEIP MUÑEIRA                   
   937 IVAN REYES SEGURA                   00:47:34 00:38:27   1    166 CEIP MUÑEIRA                   
   938 JOSE SEGURA RODRIGUEZ               00:47:34 00:38:29   5     22 CEIP MUÑEIRA                   
   939 SARA SEGURA FERNANDEZ               00:47:37 00:38:37 F A    135 CEIP MUÑEIRA                   
   940 CONTXI GAMERO GRACIA                00:47:37 00:38:41 F D    146 CEIP SARDANA                   
   941 DOLORES REYES GARCIA                00:47:38 00:38:47 F D    147 SARDANA BADIA                  
   942 ANDREA GRANADO VAZQUEZ              00:47:44 00:38:03 F A    136 CEIP JOTA                      
   943 MERCEDES VAZQUEZ VALLEJO            00:47:44 00:38:03 F D    148 CEIP JOTA                      
   944 JOSE ANTONIO MARMOL ROMERO          00:47:49 00:38:41   2     97 JUDO BADIA                     
   945 MARIA ASUNCION ROMERO BERNUS        00:47:49 00:38:43 F D    149 JUDO BADIA                     
   946 M¦ CARMEN MARCE PIÑOL               00:47:51 00:38:49 F D    150 JUDO BADIA                     
   947 CLAUDIA POMBO IREGUI                00:47:52 00:38:50 F D    151 CLUB JUDO BADIA                
   948 PABLO GOMEZ SANCHEZ                 00:48:00 00:40:07   1    167 JUDO BADIA                     
   949 M.VICTORIA SANCHEZ ABELA            00:48:00 00:40:16 F D    152 JUDO BADIA                     
   950 MERITXELL GUERRERO CARBONELL        00:48:09 00:38:59 F B     98 IES CIUTAT BADIA               
   951 OSCAR DIAZ LUCIA                    00:48:17 00:39:00   4    205 SARDANA BADIA                  
   952 JESSICA DIAZ SITJAS                 00:48:18 00:39:01 F A    137 SARDANA BADIA                  
   953 ANTONIA DE LA ROSA AYALA            00:48:36 00:38:58 F D    153 TALLERS CATALUNYA              
   954 JOSEFA SANCHEZ                      00:48:39 00:38:54 F E     18                                
   955 JOSEFA GARCIA AGUILAR               00:48:39 00:38:57 F D    154                                
   956 LLUIS BODEGO LOPEZ                  00:48:43 00:39:08   4    206 JUDO BADIA                     
   957 ESTHER DE HARO FRANCO               00:48:45 00:38:57 F A    138 CEIP JOTA                      
   958 NINA OSETE  MATEO                   00:48:47 00:39:16 F D    155 JUDO BADIA                     
   959 ALEX BODEGO OSETE                   00:48:47 00:39:11   1    168 JUDO BADIA                     
   960 ISABEL OSETE MATEO                  00:48:47 00:39:12 F D    156 JUDO BADIA                     
   961 JUAN ANTONIO GOMEZ GUTIERREZ        00:48:48 00:40:06   4    207 JUDO BADIA                     
   962 MARIA JESUS APARICIO CHAMORRO       00:48:49 00:39:33 F D    157 FUTBOL BADIA                   
   963 JOSEFINA OLMO RIVERA                00:48:49 00:39:29 F D    158 JUDO BADIA                     
   964 TERESA FORES MARTI                  00:48:49 00:39:28 F D    159 FUTBOL BADIA                   
   965 ALICIA LOPEZ LOPEZ                  00:48:50 00:39:34 F D    160 FUTBOL BADIA                   
   966 MANUEL LIZANO RIOS                  00:49:00 00:39:30   4    208 FUTBOL BADIA                   
   967 JUDIT GARCIA BACHERO                00:49:43 00:38:56 F A    139 CEIP SARDANA                   
   968 SERGIO SANCHEZ ORDOÑEZ              00:49:45 00:38:16   1    169 CEIP JOTA                      
   969 ESTEFANIA ORDOÑEZ DIAZ              00:49:46 00:38:17 F D    161 CEIP JOTA                      
   970 CAELOS SANCHEZ ORDOÑEZ              00:49:47 00:38:20   1    170 CEIP JOTA                      
   971 EMILIA SEGURA NOVELLA               00:50:08 00:39:55 F E     19 CEIP SEGUIDILLAS               
   972 ROSALIA SEGURA NOVELLA              00:50:09 00:39:56 F D    162 CEIP SEGUIDILLAS               
   973 SARA VILLANUEVA VILCHEZ             00:50:28 00:39:19 F A    140 NATACIO BADIA                  
   974 ELENA LUQUE GRANERO                 00:50:29 00:39:33 F A    141 NATACIO BADIA                  
   975 JUANI GRANERO MARTINEZ              00:50:31 00:39:21 F D    163 NATACIO BADIA                  
   976 DOLORES VILCHEZ MOLINA              00:50:31 00:39:20 F D    164 NATACIO BADIA                  
   977 AGUSTINA IGLESIAS CAPON             00:50:36 00:39:40 F D    165 NATACIO BADIA                  
   978 JAVI VILLANUEVA IGLESIAS            00:50:36 00:39:17   1    171 NATACIO BADIA                  
   979 PAQUI RODRIGUEZ PEREZ               00:50:55 00:41:06 F D    166 SARDANA BADIA                  
   980 MARC LOPEZ RODRIGUEZ                00:50:55 00:41:06   1    172 SARDANA BADIA                  
   981 JORDI LOPEZ GONZALEZ                00:50:56 00:41:06   4    209 SARDANA BADIA                  
   982 PEDRO RAMIREZ ANTAS                 00:51:01 00:40:54   5     23 SARDANA BADIA                  
   983 ISABEL RAMIREZ CABRERA              00:51:04 00:00:00 F D    167 SARDANA BADIA                  
   984 JOSE ANTONIO MONTON BENEDI          00:51:05 00:42:23   4    210 CEIP MUÑEIRA                   
   985 MARIA MUÑOZ ESPINAR                 00:51:09 00:42:24 F D    168 CEIP MUÑEIRA                   
   986 LIDIA MONTON MUÑOZ                  00:51:09 00:42:25 F A    142 CEIP MUÑEIRA                   
   987 PEDRO PONS GONZALEZ                 00:51:21 00:40:58   4    211 JUDO BADIA                     
   988 ISABELO PACHECO SAEZ                00:51:21 00:40:59   4    212 CLUB JUDO BADIA                
   989 ARIADNA RUS ORTIZ                   00:51:40 00:41:43 F A    143 CEIP SEGUIDILLAS               
   990 Drs: 869 Drs: 869                   00:51:41 00:41:44   4    213                                
   991 Drs: 868 Drs: 868                   00:51:42 00:41:45   4    214                                
   992 Drs: 867 Drs: 867                   00:51:43 00:41:44   4    215                                
   993 ERICA MESA CHULLO                   00:51:56 00:40:24 F A    144 SARDANA BADIA                  
   994 MAXIMA CHULLO HUAMANI               00:51:57 00:40:24 F D    169 SARDANA BADIA                  
   995 ISABEL GRIMA SABIO                  00:52:00 00:42:25 F D    170 CEIP MUÑEIRA                   
   996 M¦ ANTONIA LEON CALDERITA           00:52:00 00:40:20 F D    171 SARDANA BADIA                  
   997 CARLOS PINTADO GRIMA                00:52:01 00:42:25   1    173 CEIP MUÑEIRA                   
   998 CARLES ARPAL LEON                   00:52:02 00:40:20   1    174 SARDANA BADIA                  
   999 NOELIA VERDEJO OJEDA                00:52:07 00:42:05 F B     99 CEIP SEGUIDILLAS               
  1000 M¦ REYES CASAS VIEDMA               00:52:08 00:42:25 F D    172 CEIP MUÑEIRA                   
  1001 DANIEL CLARES CASAS                 00:52:08 00:42:23   1    175 CEIP MUÑEIRA                   
  1002 CRISTIAN VERDEJO OJEDA              00:52:22 00:42:08   2     98 FP BADIA                       
  1003 M¦ANTONIA IZQUIERZO SANZ            00:52:22 00:42:08 F D    173 CEIP SEGUIDILLAS               
  1004 RAUL GARCIA MORALES                 00:53:58 00:42:47   1    176 CEIP MUÑEIRA                   
  1005 MARIBEL MORALES PUENTE              00:53:59 00:42:48 F D    174 CEIP MUÑEIRA                   
  1006 MARIA SANCHEZ LOZANO                00:54:00 00:42:48 F D    175 CEIP SEGUIDILLAS               
  1007 MARIA MARTIN TORRES                 00:54:07 00:43:17 F A    145 CEIP JOTA                      
  1008 MANUEL MARTIN TENORIA               00:54:08 00:43:21   4    216 CEIP JOTA                      
  1009 SILVIA ALCON SANCHEZ                00:54:11 00:43:36 F D    176 CEIP JOTA                      
  1010 OLGA CALLEJAS MEDIANILLA            00:54:12 00:42:43 F D    177                                
  1011 JUAN CARLOS CALLEJAS GIL            00:54:12 00:42:43   1    177                                
  1012 EVA MEDIANILLA LLORENTE             00:54:13 00:42:44 F E     20                                
  1013 ALICIA SANTIAGO MASIP               00:56:19 00:44:14 F A    146 CEIP MUÑEIRA                   
  1014 JOSE ANTONIO SANTIAGO GUTIERREZ     00:56:20 00:44:12   4    217 CEIP MUÑEIRA                   
  1015 ALBERT ARREDONDO ESCALONA           00:57:44 00:00:00   1    178 CEIP JOTA                      

Index General absoluta  Classificació Femenina  Resultats de clubs/escoles

Més informació:championchip@mail.com