Santa Cristina d'Aro
XVI Cursa Popular de Santa Cristina d'Aro  - 2002
 
  Dissabte, 27 de juliol de 2002 

Cronometratge exacte Xip màgic

Classificació cursa 8.000 metres


Lloc Nom_Cognoms               Sx T_FinalmKm    Cat LloCatNomClub  local 
1    Fernando Martinez Yuste      26:29  3:19   MB  1     FCB            
2    Joan Viudes Sanchez          26:53  3:22   MB  2                    
3    Diego Garcia Perez           27:19  3:25   MC  1     DIP            
4    Xavier EspiÑa Martinez       27:38  3:28   MB  3     NOB            
5    Segio Heredia Tapia          27:46  3:29   MB  4     FCB            
6    Carles Riera Costa           27:50  3:29   MB  5                    
7    Albert Lopez Font            27:54  3:30   MB  6     CANB           
8    Manuel Parejo Nacho          28:16  3:32   MB  7     DIP            
9    Ricardo Ojosnegros           28:17  3:33   MB  8     AGI            
10   Victor Esteban Soler         28:20  3:33   MB  9                    
11   Victor Gonzalo Girau         28:23  3:33   MB  10                   
12   Javier Lopez Sanchez         28:28  3:34   MB  11    UAT            
13   Sergi Labrador Sierra        28:33  3:34   MB  12                   
14   Pascual Vicente Serna        28:41  3:35   MC  2     UAT            
15   Wout Freek Moreel            28:53  3:37   MB  13                   
16   Juan Montilla Valderrama     28:56  3:37   MD  1     SAN            
17   Joan Domenech                29:06  3:39   MC  3     CNO            
18   Luis Basilio Diaz            29:10  3:39   MB  14                   
19   Jordi Jorba Argenti          29:18  3:40   MD  2     CAR            
20   Josep Salom De Soto          29:23  3:41   MC  4     DIP            
21   Mohamed Azzaaoui             29:26  3:41   MC  5     CLUB ATLE      
22   Josep Carballude Junca       29:43  3:43   MB  15    GIRONA CO      
23   Jaume Quintana Leria         29:44  3:43   MB  16             S     
24   Marc Gimenez Blanco          29:46  3:44   MA  1     ATC            
25   Teofilo Calleja Luis         29:47  3:44   MB  17    DIP            
26   Francesc Luna Besso          29:56  3:45   MC  6     AMER - IP      
27   Dominique Bouvier            29:57  3:45   MC  7                    
28   Oscar Mora Sacristan         30:05  3:46   MB  18    FDC            
29   Manolo Romero Del Peral      30:16  3:47   MC  8                    
30   Rafael Valero Ortega         30:28  3:49   MB  19    FBA            
31   Higinio Melchor Peirats      30:34  3:50   MB  20                   
32   Josep Maria Valero Cordone   30:40  3:50   MB  21                   
33   Jordi Gelma Llop             30:40  3:50   MB  22                   
34   Josep Pujol Creus            30:46  3:51   MB  23    NCD            
35   Andreu Montes Capdevila      30:56  3:52   MB  24                   
36   Josep Iglesias Iglesias      30:56  3:52   MB  25                   
37   Joan Baye Nadal              31:04  3:53   MC  9     GEG            
38   Santiago Gil Gimenez         31:10  3:54   MB  26                   
39   Ernesto Alegre Alegre        31:14  3:55   MD  3     FBA            
40   Xavier ViÑolas Boix          31:18  3:55   MB  27    GIRONA CO      
41   Xavier Gual Marti            31:25  3:56   MB  28    ATC            
42   Marc Carreras Mares          31:33  3:57   MB  29    AMER - HI      
44   Sergio Lombardo Rodriguez    31:34  3:57   MB  30                   
43   Adolf Dieste Mallen          31:34  3:57   MC  10                   
45   Montse Mas Sanz           F  31:37  3:58   FB  1     FCB            
46   Rafa SÀnchez GarcÍa          31:55  4:00   MB  31    CMT            
47   Gemma Masnou Barrera      F  32:02  4:01   FB  2     JAS            
48   Peter Mubeck                 32:10  4:02   MB  32                   
49   Andreu Vilarasa Castillo     32:12  4:02   MC  11    C.A.GRANO      
50   Narcis Blanch Mateu          32:14  4:02   MC  12    AGI            
51   Xavier Balldellou Rodrigue   32:15  4:02   MB  33    AGI            
52   Thierry Begein               32:19  4:03   MB  34                   
53   Miquel Angel Gallardo Pamp   32:24  4:03   MB  35                   
54   Josep Valenzuela Bargas      32:30  4:04   MB  36                   
55   Arnau Bellapart Las Heras    32:32  4:04   MB  37                   
56   Miguel Saez Lopez            32:34  4:05   MB  38                   
57   Bernat Pages Monge           32:40  4:05   MB  39                   
58   Jos Ten Velden               32:42  4:06   MC  13                   
59   Ramon Camprubi Subirana      32:44  4:06   MB  40    OLM            
60   Pap Domingo Roure            32:52  4:07   MC  14                   
61   Pere Alberti Serra           32:53  4:07   MC  15    AGI            
62   Jose Antonio Gallardo Pamp   32:54  4:07   MB  41                   
63   Angel Sanz Alba              32:55  4:07   MC  16             S     
64   Josep Maria Lloveras Bruja   32:58  4:08   MB  42                   
65   Enric Oliva Segu             33:00  4:08   MB  43                   
66   Angel Garcia Cano            33:01  4:08   MD  4     DIP            
67   Marc Planas Fernandez        33:03  4:08   MB  44                   
68   Andreu Esteva Casadevall     33:05  4:08   MA  2                    
69   Pere Andreu Camps            33:05  4:09   MB  45    AAP            
70   Josep Castro Fernandez       33:08  4:09   MC  17    AGI            
71   Enric Lozano Pastor          33:09  4:09   MA  3     CNS            
72   Joan EspaÑa Primo            33:10  4:09   MD  5                    
73   Enric Lozano Pastor          33:10  4:09   MA  4                    
74   Xavier Estebanell Descarre   33:16  4:10   MB  46    ATC            
75   Juan Bautista Sanchez Gonz   33:17  4:10   MC  18    AIR            
76   Jesus Pintado Gonzalez       33:21  4:11   MD  6                    
77   Andres Arcos Escribano       33:28  4:11   MC  19                   
78   Xavier Martinez Alba         33:32  4:12   MB  47                   
79   Jordi Artigues Cabrer        33:39  4:13   MB  48                   
80   Joaquim Cots Dalmau          33:43  4:13   MB  49                   
81   Marc Saez Chacopino          33:44  4:13   MA  5     GIRONA CO      
82   Cristina Bosch Coll       F  33:50  4:14   FB  3     CLUB ATLE      
83   Angel Alvaro Pascual         33:56  4:15   MB  50                   
84   Manuel Contreras Palmada     34:04  4:16   MA  6                    
85   Angel Perez Jabalera         34:14  4:17   MB  51    LLU            
86   Eduard Valenzuela Bargas     34:15  4:17   MB  52                   
87   Josep Jordiq Costa Turias    34:18  4:18   MB  53                   
88   Javier Arrondo Arrondo       34:26  4:19   MD  7     RUA            
89   Jesus Fernadez Oliver        34:28  4:19   MA  7                    
90   Antonio Esada Tornero        34:30  4:19   MB  54                   
91   Pedro Ruz Claro              34:38  4:20   MD  8                    
92   Toni Verdaguer Canal         34:39  4:20   MB  55                   
93   Yves Couderc                 34:48  4:21   MB  56                   
94   Concordio Perez Pinilla      34:51  4:22   MC  20    NCD            
95   Xavier Cugat Gonell          34:55  4:22   MB  57    AAP            
96   Joan Casacoberta             35:01  4:23   MB  58    AGI            
97   Sergio Perez Alonso          35:01  4:23   MB  59                   
98   Joan Simon Pons              35:11  4:24   MC  21    PBS            
99   Angel Vilalta Vila           35:13  4:25   MC  22    ATC            
100  Narcis Carreras Duran        35:16  4:25   MC  23    AGI            
101  Javier Montobio Carbonell    35:17  4:25   MB  60    UAR            
102  Carlos Perez Alvaro          35:20  4:25   MB  61                   
103  Raul Velarde Corripio        35:24  4:26   MB  62                   
104  Joan Abuli Freixes           35:25  4:26   MB  63                   
105  Rafael Garcia Lopez          35:27  4:26   MB  64    GUI            
106  Josep Congost Quintana       35:28  4:26   MC  24                   
107  Jordi Castells Cortada       35:28  4:26   MB  65    CAN MIR R      
108  Francesc Esteve Cots         35:31  4:27   MA  8              S     
109  Jordi Gonzalez Bautista      35:32  4:27   MB  66                   
110  Ramon Berruezo Perez         35:36  4:27   MD  9     FONDISTES      
111  Jordi Planas Sayols          35:40  4:28   MB  67                   
112  Emili Carrasco Sanchez       35:42  4:28   MB  68                   
113  Pere Comas Julia             35:42  4:28   MC  25                   
114  Xavier Ontiveros Moratalla   35:52  4:29   MC  26                   
115  Evarist Cobo Gimenez         35:53  4:29   MC  27    AAP            
116  Pere Font Berta              35:55  4:30   MB  69                   
117  David Biadin Cateura         35:59  4:30   MC  28                   
118  Juan Jose Garcia Lopez       36:00  4:30   MC  29    GUI            
119  Francisco Jose Delgado Alb   36:00  4:30   MC  30                   
120  Miguel Angel Gamez GarcÍa    36:01  4:31   MB  70    LLU            
121  Jorge Herrero MiÑarro        36:02  4:31   MC  31                   
122  Carles Lopez Anaya           36:04  4:31   MC  32                   
123  Frederic Pantrigo Chamorro   36:07  4:31   MC  33    AGI            
124  Pere Mallol Sangra           36:09  4:31   MB  71                   
125  IÑaki Fernandez De La Hoz    36:11  4:32   MB  72    AAP            
126  Rafael Forcadell Sanchez     36:19  4:33   MB  73                   
127  Jaume Garcia Ceballos        36:21  4:33   MD  10    ARN            
128  Joan Barrabeig Creus         36:22  4:33   MB  74                   
129  Xavier Antolin Millan        36:29  4:34   MC  34    FCB            
130  Jordi Marsal Colom           36:29  4:34   MC  35                   
131  Jordi Rosell Brugues         36:30  4:34   MB  75    AGI            
132  Juan Jose Carnero Jimenez    36:30  4:34   MB  76                   
133  Josep Deulofeu AlbertÍ       36:31  4:34   MC  36             S     
134  Josep Girabal Vilar          36:31  4:34   MC  37                   
135  Pierre Couderc               36:34  4:35   MC  38                   
136  Joaquim Carvajal Gomez       36:42  4:36   MD  11                   
137  Francesc Garcia Sagrera      36:43  4:36   MC  39                   
138  Joan Carles Ortega Mateu     36:47  4:36   MA  9              S     
139  Salvador Ros Agusti          36:48  4:36   MB  77                   
140  Toom Damen                   36:49  4:36   MD  12                   
141  Pere Clara Esteve            36:49  4:36   MA  10                   
142  Albert MuÑoz MuÑoz           36:50  4:37   MB  78                   
143  Alex ParreÑo Zapatero        36:50  4:37   MB  79                   
144  Luis Adell Pla               36:51  4:37   MC  40                   
145  Sadurni Romero Peralbo       36:55  4:37   MC  41                   
146  Jordi Soler Figueras         37:01  4:38   MB  80                   
147  Jordi Anguera Illa           37:05  4:38   MC  42             S     
148  Josep Maria Correro Terra    37:06  4:39   MD  13    CAM            
149  Bernat Sola Mata             37:08  4:39   MA  11                   
150  Josep Prados Guillem         37:09  4:39   MD  14                   
151  Enric Espejo Ruiz            37:12  4:39   MC  43                   
152  Rafael Guerrero              37:14  4:40   MB  81                   
153  Josep Sancho Cano            37:16  4:40   MC  44    NCD            
154  Salvador Mundet Rovirola     37:18  4:40   MD  15    AGI            
155  Salvador Mundet I Rovirola   37:18  4:40   MD  16    ATLETISME      
156  Albert Comes Traites         37:20  4:40   MB  82                   
157  Lluis Clavera Verga          37:22  4:41   MB  83                   
158  Xavier Barbany Canaleta      37:26  4:41   MB  84                   
159  Marc Roca Vila               37:29  4:42   MB  85                   
160  Antoni MuÑoz Garcia          37:30  4:42   MC  45    AGI            
161  Oscar Redon Peyro            37:32  4:42   MB  86                   
162  Jordi Lloret Esteve          37:33  4:42   MC  46                   
163  Jordi Gonzalez Carretero     37:35  4:42   MB  87                   
164  Luciano Sanchez Solano       37:35  4:42   MB  88                   
165  Agusti Francesc Perez Pove   37:36  4:42   MC  47    FBA            
166  Norbert Garcia Rubiano       37:47  4:44   MB  89                   
167  Manel Casas Campo            37:47  4:44   MD  17    PECALLUNE      
168  Jordi Quer Quintana          37:49  4:44   MB  90                   
169  Francisco Jose Perez Marti   37:50  4:44   MB  91                   
170  Joan Donat Corominas         37:51  4:44   MD  18    AGI            
171  Salvador Juhe Callico        37:51  4:44   MD  19    AGI            
172  Francesc Macias Albesa       37:55  4:45   MB  92    GIRONA CO      
173  Enric Padro Padro            37:55  4:45   MB  93                   
174  Jesus Martinez Orella        37:55  4:45   MB  94                   
175  Carles Gonzalez Castro       37:55  4:45   MB  95                   
176  Antoine Chauveau             37:56  4:45   MB  96                   
177  Josep Teixidor Lloveras      37:59  4:45   MB  97                   
178  Antoni Martin                38:01  4:46   MC  48                   
179  Julio Fernandez Fernandez    38:03  4:46   MB  98                   
180  Lluis Tubert Llado           38:03  4:46   MC  49    AAP            
181  Joan Codina Deig             38:05  4:46   MB  99                   
182  Ernest Padrosa Gallart       38:06  4:46   MC  50    GUI            
183  Francisco Garcia Vilchez     38:07  4:46   MC  51    GUI            
184  Albert Garcia Gonzalez       38:08  4:46   MB  100            S     
185  Juan Jose Lozano CaÑadas     38:09  4:46   MC  52    GUI            
186  Marc Plana Esteve            38:09  4:47   MB  101                  
187  Xavier Del Valle Ferrer      38:16  4:47   MB  102                  
188  Isidoro Garcia Orellana      38:20  4:48   MD  20                   
189  Isidor Garcia Orellana       38:21  4:48   MD  21    C.A. CAN       
190  Albert Rosell Huguet         38:24  4:48   MC  53    SAL            
191  Emilio Ayala Calvo           38:24  4:48   MD  22    PUM            
192  J.antoni Barea Tejada        38:25  4:48   MC  54    AGI            
193  Josep Royo Pich              38:29  4:49   MB  103                  
194  Xavier Sanchez Gutarra       38:33  4:49   MB  104                  
195  Andres Gomez Gil             38:36  4:50   MB  105                  
196  J.antoni Ojosnegros Cano     38:40  4:50   MD  23    AGI            
197  Jaume Cornella Azcala        38:42  4:51   MC  55                   
198  Carlos Aparicio Berges       38:44  4:51   MC  56                   
200  Jordi Gali Brumso            38:44  4:51   MC  58    AGI            
199  Joan Duran Bahi              38:44  4:51   MC  57                   
201  Marta Mallo Choren        F  38:46  4:51   FB  4                    
202  Toni Martinez Vidal          38:46  4:51   MC  59    SAN            
203  Marc Ubach Morera            38:53  4:52   MB  106                  
204  Jordi Maroto Vilamala        38:53  4:52   MB  107                  
205  Jordi Seguer Bonaventura     38:54  4:52   MB  108                  
206  Juan Manuel Rodriguez Lope   38:58  4:53   MB  109   FBA            
207  David Vicente Romero         38:58  4:53   MB  110                  
208  Josep Blancxart Parera       39:04  4:53   MB  111                  
209  Blai Escribano Gonzalez      39:05  4:54   MC  60                   
210  Rafael Casas Lopez           39:07  4:54   MC  61                   
211  Antonio Lucas Ortiz          39:09  4:54   MC  62    AIR            
212  Carles Alberola Martinez     39:09  4:54   MD  24                   
213  Josep Pages Olives           39:12  4:54   MD  25    AAP            
214  Josep Vidal Nierga           39:12  4:54   MC  63                   
215  Jordi Sabater Corominas      39:13  4:55   MC  64                   
216  Joan Salvador Sauch          39:15  4:55   MB  112                  
217  Carles Vargas Navarro        39:16  4:55   MC  65                   
218  Antonio Requena Florindo     39:22  4:56   MC  66                   
219  Xavier Domingo Rubi          39:26  4:56   MB  113                  
220  Francesc Sanchez Tejero      39:27  4:56   MB  114                  
221  Olga Pages Gomez          F  39:27  4:56   FB  5     GIRONA CO      
222  Arnaud Debersee              39:31  4:57   MB  115                  
223  Joan Ferrer Garcia           39:31  4:57   MD  26    CLUB ATLE      
224  Leonardo Egea Bort           39:31  4:57   MC  67                   
225  Angel Bosch Lloert           39:31  4:57   MC  68    AGI            
226  Oscar Leon                   39:33  4:57   MB  116                  
227  Agusti Lozano Llargues       39:35  4:57   MC  69    CNS            
228  Ramon Mas Gudo               39:39  4:58   MC  70                   
229  Sebastia Lloveras Pujadas    39:40  4:58   MD  27    AGI            
230  Pere Alsina Coll             39:42  4:58   MB  117                  
231  Jordi Alsina Coll            39:43  4:58   MB  118                  
232  Cristina Iniesta Peralta     39:43  4:58   MB  119                  
233  Joan Pere Riera Rubio     F  39:45  4:58   FB  6     CAN MIR R      
234  Albert Curia Serrano         39:49  4:59   MB  120                  
235  Albert Camps Giro            39:53  4:59   MC  71                   
236  Manel Gamez GarcÍa           39:55  5:00   MC  72                   
237  Maria Araceli Gutierrez PrF  40:04  5:01   FD  1                    
238  Josep Clavell Oliveras       40:05  5:01   MD  28    TGA            
239  Xavier Cullell Riera         40:06  5:01   MB  121                  
240  Daniel Hervas Redondo        40:07  5:01   MB  122                  
241  Ferran Tomas Acosta          40:11  5:02   MC  73                   
242  Aitor Tomas Vila             40:12  5:02   MA  12                   
243  Daniel Bertomeu Montero      40:12  5:02   MA  13                   
244  Julio Garcia Ceballos        40:15  5:02   MD  29                   
245  Josep Buireu Rubio           40:16  5:02   MC  74                   
246  Felicia Camus Freixes        40:16  5:02   MD  30                   
247  Joan Comas Traiter           40:17  5:02   MB  123   BNY            
248  Xavier Baig Ripoll           40:18  5:03   MB  124                  
249  Francesc Garrido Fernandez   40:20  5:03   MB  125   C.A. DOMI      
250  Manuel Tirado Rodriguez      40:20  5:03   MB  126            S     
251  Vicente Martinez Cubells     40:20  5:03   MD  31                   
252  Pere Serrat Molla            40:22  5:03   MB  127                  
253  Xavier Maldonado Sariol      40:26  5:04   MB  128                  
254  Jordi Alberti Coromines      40:28  5:04   MB  129                  
255  Jordi Mercade Fornell        40:32  5:04   MC  75    AGI            
256  Jesus Jaen Blazquez          40:32  5:04   MB  130                  
257  Patrick Decker               40:34  5:05   MB  131                  
258  Pilar Royo Oller          F  40:35  5:05   FB  7                    
259  Joan Garcia Gilabert         40:35  5:05   MB  132                  
260  Albert Iglesias Gil          40:36  5:05   MB  133                  
261  Montserrat Badosa Freixes F  40:37  5:05   FC  1                    
262  Gabriel Guerrero Perez       40:38  5:05   MC  76    FBA            
263  Juan Antonio Cervantes Gra   40:38  5:05   MB  134   FBA            
264  Sin Datos Del Dorsal 498     40:38  5:05   MB  135                  
265  Josep Bagur Torres           40:52  5:07   MC  77    CNO            
266  Lluis CaÑigueral ViÑals      40:55  5:07   MD  32    AGI            
267  Oleguer Puigdemunt Soler     40:57  5:07   MC  78    AAP            
268  Josep Maria Gisbert Marti    40:58  5:08   MD  33    AAP            
269  Juli Agramunt Colomer        40:59  5:08   MB  136                  
270  Witshe Ten Velden         F  41:05  5:09   FC  2                    
271  David Pedrola Macias         41:06  5:09   MB  137                  
272  Jaime Garcia Sanchez         41:07  5:09   MB  138                  
273  Pere Aulet Alenya            41:15  5:10   MC  79                   
274  Joaquim Torrent Adroher      41:17  5:10   MB  139                  
275  Ramon Sola Grancha           41:17  5:10   MB  140                  
276  Antonio Bernal Ayuso         41:21  5:11   MC  80                   
277  Antonio Castillo Buil        41:30  5:12   MD  34    TGA            
278  Elisabet Pons Garcia      F  41:30  5:12   FB  8     NCD            
279  Pau Sola Mata                41:46  5:14   MB  141                  
280  Rob Kuypers                  41:48  5:14   MC  81                   
281  Joan Reixach Casals          41:52  5:14   MC  82    AGI            
282  Josep Maria Reverter Moner   41:58  5:15   MC  83    AGI            
283  Josep Guino Bosch            42:02  5:16   MB  142                  
284  Jaume Delhon Vila            42:04  5:16   MD  35                   
285  Joan Carles MuÑoz Esteve     42:04  5:16   MC  84    CNS            
286  Oriol Mallol Sangra          42:11  5:17   MB  143                  
287  Raul Genzor Irun             42:12  5:17   MC  85                   
288  Montserrat Carrasco Paz   F  42:14  5:17   FC  3                    
289  Albert Virgili Sureda        42:17  5:18   MB  144                  
290  Josep Codina Vidal           42:19  5:18   MC  86                   
291  Nuria Garcia Cornella     F  42:27  5:19   FB  9                    
292  Toni Bautista Madri          42:27  5:19   MC  87    AGI            
293  Francesc Jimenez PeÑa        42:28  5:19   MD  36                   
294  Maria Isabel Palli FernandF  42:31  5:19   FC  4     CNS            
295  Lluis Recuenco Benito        42:34  5:20   MB  145                  
296  Alex MuÑoz Garcia            42:41  5:21   MA  14                   
297  Josep Sariol Bosch           42:49  5:21   MB  146                  
298  Jaume Ripolles Bosch         42:49  5:21   MD  37                   
299  Jacques Maurits Moreel       42:49  5:21   MD  38                   
300  Joan Guillot Miret           42:54  5:22   MC  88                   
301  Jaume Martin Gurgui          42:58  5:23   MC  89                   
302  Ferran Rangel Ramon          42:59  5:23   MB  147                  
303  Andres Gonzalez Dieguez      43:05  5:23   MB  148   NCD            
304  Joana Iglesias Jimenez    F  43:05  5:23   FC  5                    
305  Josep Maria Ulloa Los Moro   43:07  5:24   MC  90    CNS            
306  Pedram Saheb Vossoughi       43:11  5:24   MB  149   CAN MIR R      
307  Josep Bofill Deu             43:24  5:26   MC  91                   
308  Beate Rothermund          F  43:29  5:26   FC  6     KARSTADT       
309  Marc Marti                   43:31  5:27   MB  150                  
310  Laura Campo Cano          F  43:35  5:27   FB  10                   
311  Jordi Mallol Sangra          43:37  5:27   MB  151                  
312  Alejandro Moline Palmada     43:38  5:28   MA  15                   
313  Lluis Alonso Trias           43:39  5:28   MD  39                   
314  Xavier Bermudez Yebra        43:44  5:28   MB  152                  
315  Juan Carlos Marcos Iglesia   43:45  5:28   MC  92                   
316  Antoni Roca Olive            43:47  5:29   MC  93    AGI            
317  Joaquim Esteve Formatger     43:50  5:29   MD  40             S     
318  Ferran AlaÑach Martinez      43:52  5:29   MC  94                   
319  Joan Porta Bonache           43:53  5:29   MD  41                   
320  Dirk Rothermund              44:02  5:31   MC  95    KARSTADT       
321  Miquel Quera Vidal           44:03  5:31   MC  96    AGI            
322  Susana Arcas Gonzalez     F  44:09  5:31   FB  11    CAN MIR R      
323  Jose Ramon Gonzalez Castro   44:19  5:33   MB  153                  
324  Antonia Vila GutiÉrrez    F  44:35  5:35   FC  7                    
325  Marti Pericai Albert         44:36  5:35   MC  97                   
326  N X                          44:48  5:36   MB  154                  
327  Fina Sucarrats Colomer    F  44:48  5:36   FD  2     AGI            
328  Juan Jose Bote Vericad       44:50  5:37   MB  155                  
329  Miquel Subirana Feliu        45:00  5:38   MC  98                   
330  Antonio Quero Medel          45:07  5:39   MD  42                   
331  Daniel Aguilar Neira         45:12  5:39   MB  156                  
332  Jose Luis Castro Molina      45:13  5:39   MB  157                  
333  Javier Molina Santos         45:14  5:40   MB  158                  
334  Jose Antonio Longas Torres   45:19  5:40   MC  99    CEM            
335  Juan Merlos Navarro          45:20  5:40   MD  43    TGA            
336  Joan Lorenzo Fernandez       45:22  5:41   MD  44                   
337  Margarita Sala Capdevila  F  45:22  5:41   FC  8                    
338  Sandra Pizarro            F  45:28  5:41   FB  12    A.E ROSES      
339  Pablo De La Fuente De Pabl   45:35  5:42   MB  159   A.E ROSES      
340  Isidre Rivero Perez          45:40  5:43   MB  160                  
341  Pepe Dominguez Arteaga       45:51  5:44   MD  45    AGI            
342  Anna Pascual Pich         F  45:57  5:45   FB  13    BNY            
343  Eduard Bosch Casabo          45:57  5:45   MB  161                  
344  Mario Marquez Molina         46:02  5:46   MA  16                   
345  Fran Escamez Vicens          46:02  5:46   MA  17             S     
346  Juan Jose Alcazar Luna       46:09  5:46   MC  100   FBA            
347  Francisco Rodriguez Monson   46:14  5:47   MC  101                  
348  Ramon Rendon Cardena         46:16  5:47   MD  46                   
349  Anna Jofre Fradera        F  46:18  5:48   FB  14                   
350  Santi Ulloa Los Moros        46:18  5:48   MC  102                  
351  Marc Llucia Fiestas          46:24  5:48   MB  162                  
352  Carmen Matarodona BrugueraF  46:29  5:49   FC  9                    
353  Francisco Vega Ruedas        46:35  5:50   MB  163   PIC            
354  Juan Carles Sanchez Mula     46:56  5:52   MB  164                  
355  Marcelo Tornini Lenzi        47:04  5:53   MB  165                  
356  Miquel Mirasol Obrador       47:11  5:54   MB  166                  
357  Mª Elena Gaeta Montleon   F  47:17  5:55   FB  15                   
358  Jordi Deulofeu Alberti       47:19  5:55   MB  167            S     
359  Manoliq Alcantara Ropero  F  47:29  5:56   FC  10                   
360  Felix LÓpez GimÉnez          47:32  5:57   MD  47                   
361  Rosa Julia Escamilla      F  47:35  5:57   FC  11    AGI            
362  Carles Puig Panusa           47:35  5:57   MC  103                  
363  Xavier Puig Mont             47:46  5:59   MB  168                  
364  Sadurni Planas Quintana      48:06  6:01   MD  48    CLUB ATLE      
365  Mercedes Cantador Otero   F  48:20  6:03   FB  16                   
366  Susana Fraile Merino      F  48:20  6:03   FB  17                   
367  Carles Casademunt Figueras   48:24  6:03   MB  169            S     
368  Bartolomeu Ponce Jodas       48:27  6:04   MD  49    MAI            
369  David Igual Molina           48:29  6:04   MC  104                  
370  Roser Poblet CortÉs       F  48:51  6:07   FA  1     FCB            
371  Jordi Ferriol CaÑet          48:56  6:07   MD  50    UAP            
372  Maria Rosa Pascual Ruiz   F  48:57  6:07   FC  12                   
373  Gabriel Sola Quero           49:20  6:10   MD  51    SJD            
374  Pau Manzano Casnovas         49:34  6:12   MB  170                  
375  Gonzalo De La Fuente De Pa   49:38  6:13   MB  171   A.E ROSES      
376  Maria Antonia Burges LlagoF  49:54  6:15   FC  13    PRT            
377  Josep Valero Garcia          50:25  6:18   MB  172   TGA            
378  Marta Tarres Call         F  50:25  6:18   FB  18    CLUB ATLE      
379  Esteve Capella Arto          50:25  6:19   MD  52    TGA            
380  Sabina Ten Velden         F  50:51  6:22   FA  2                    
381  Gabriel Sola Villalon        51:34  6:27   MB  173                  
382  Marga Madrigal Criado     F  52:30  6:34   FB  19                   
383  Antonia Font Bosc         F  52:30  6:34   FC  14                   
384  Adelaido Delafuente SopeÑa   53:43  6:43   MD  53                   
385  EsperanÇa Iruela Sanchez  F  54:08  6:46   FB  20                   
386  Monica Vazquez Rodriguez  F  54:33  6:49   FB  21                   
387  Rosa Maria Ortin Llimarga F  55:05  6:54   FC  15    PBS            
388  Salvador Ribot Pons          55:07  6:54   MC  105            S     
389  Jose Maria Rebull Costa      55:46  6:59   MD  54                   
390  Ricardo Malloll Roca         57:06  7:09   MB  174                  
391  Ana Berruezo SaÉz         F  57:42  7:13   FB  22    FONDISTES      
392  Monica Vila Ferrer        F  58:13  7:17   FB  23                   
393  Josep Maria Puig Lobato      58:15  7:17   MB  175                  
394  Josep Joan Coromines         58:23  7:18   MB  176                  
395  Banyols Negre                1:01:567:45   MC  106                  

Classificació General- Classificació Femenina- Cursa infantil 1 Cursa infantil 2


Més informació:estadistica.stacri@ddgi.es
Organitza: Ajuntament de Santa Cristina d'Aro