joventutatleticasabadell@gmail.com

  

 

 

 

       CAMPIONAT D'ESPANYA PROMESA

                      

                                       Albert Raga

Actuació atletes J.A.S.:
4º.- Albert Raga - triple (14,97) * Rècord de Sabadell
6º.- Llorenç Esteve - 3000 m.obs. (9'05"00)  
9ª.- Mercè Guerra - 3000 m.obs. (11'33"14)
                                   

                              Toledo 25/26 - 06-2016 - RESULTATS         
                         

           ...................................................................................................

 

       CAMPIONAT D'ESPANYA JUVENIL
   
            

                                 Marta Pérez (Foto J.Amiel)

Actuació atletes J.A.S.:

3ª.- Marta Pérez - alçada (1,64)
6º.- Meskelu Curado - 200 m.ll. (23"29)
5º.- Marc Tomey - perxa (5,35)
9º.- Oriol Campos - perxa (4,15)
8ª.- Laia Casajoana - 1500 m.ll. (4'44"09)
s/f.- Meritxell Raimundo - 1500 m.ll. (5'04"55)
s/f.- Paola Carmona - 1500 m.ll. (5'06"88)


 Mataró 25/26-06-2016 - RESULTATS - FOTOS (J.Amiel) - FOTOS (M.Romero)
                      

           ...................................................................................................

 

      CAMPIONAT D'ESPANYA VETERANS


 
                 
                      Medallistes J.A.S.

Actuació atletes J.A.S.:

1º.- Joaquim Mas (M70) - 1500 m.ll. (5'55"59)
2º.- Joaquim Mas (M70) - 800 m.ll. (2'58"05)
1ª.- Teresa Vegas (W60) - 5.000 m.ll. (21'32"56)
2ª.- Montse Paños (W50) - disc (24,82)
2ª.- Montse Paños (W50) - martell pesat (11,30)
3º.- Josep Gabarró (M35) - martell pesat (10,80)
1º.- 4x100 (M55) - (Padrosa-González-Traver-Garay) (1'00"27)
1º.- 4x400 (M55) -( Padrosa-González-Traver-Garay) (4'38"03)
1º.- 4x100 (M50) - (Rof-G.García-R.García-Madí) (52"95)
3 º.- 4x100 (M50) - (Rof-G.García-R.García-Madí) (4'49"56)


            Elche 24/25/26-06-2016 - RESULTATS

                        ................................................................................................... 

 

      CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET


Actuació atletes J.A.S.:

1º.- Adrià Torrents - 100 m.ll. (11"48)
1º.- Eloi Santafé - 100 m.t. (14"04)
1º.- Eloi Santafé - 300 m.t. (38"56)
1º.- Pau Anton - 1500 m.obs. (4'34"72)
1º.- Ayoub Ait Abdi - 3000 m.ll. (9'38"78)
1º.- Xavier Beorlegui - llargada (6,24)
5º.- Bernat Esteve - perxa (3,50)
7º.- Nil Roig - 300 m.ll. (38"75)
7º.- Francesc Leal - javelina (35,08)
9º.- Miquel Sánchez - 3000 m.ll. (10'17"04)
10.- Jordi Parera - 1000 m.ll. (2'55"33)
10.- Blas Poveda - 3000 m.ll. (10'21"25)
s/f.- Josep Torres - 300 m.ll. (39"40)
11º.- Francesc Leal - disc (27,91)
1ª.- Alicia Dávila - 1000 m.ll. (3'00"90)
8ª.- Mireia Serrat - 300 m.ll. (44"05)
8ª.- Esther Dobón - triple (10,53)
9ª.- Mariona Cortés - 1000 m.ll. (3'13"44)
9ª.- Clara Llovera - triple (10,52)
10ª.- Clara Llovera - llargada (4,89)
13ª.- Marina Sánchez - 3000 m.ll. (13'31"70)
s/f.- Esther Dobón - 100 m.t. (17,93)
    

              El Prat 26-06-2016 - RESULTATS

                        ...................................................................................................